reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podpis (chlopiec / dziewczynka)

Tzn w 22 tyg.miałam robione też w szpitalu usg i lekarz widział dokładnie moją dzidzię ale kiedy zapytałam o płeć odpowiedział mi tymi słowami:,,widać dokładnie dziecko ale uważam że nie jest to istotne aż tak bardzo...'':-:)confused:
ojej ale lekarz :szok:
istotne może nie jest, ale jak każda mama chciałąbym przeciez wcześniej wiedzieć :-)
 
reklama
U mnie chlopak będzie:) Mą wniebowzięty już od początku a mi się marzyło, że dziewczynkę będe na strzelnicę prowadzała żeby nie była zbyt "dziewczyńska" ;)
 
My bedziemy mieli dziecko dopiero we wrzesniu, wiec jeszcze za wczesnie na okreslenie plci ;) ale liczymy na chlopca, i miejmy nadzieje, ze tak bedzie.
 
Ja od początku chciałam mieć pierwszego chłopca. No i się udało:-) Bedzie chłopak. Z ostatniego usg wyszło, że będzie duży chłopak:tak: Aż boję się czy dam radę przy porodzie. :confused:
 
Witam, ja w pierwszej ciązy planowałam chłopca i się udało przytulanka były w 15dc a skok tempki w 16dc - z tej matematyki jest super chłopak ;o)

teraz planowałam dziewuchę i jeszcze nie wiem kto we mnie siedzi bo za wczesna ciąża , a staranka były w 13dc a skok dopiero w 18dc . Zobaczymy w marcu !

pozdrawiam
 
Ja od początku chciałam mieć pierwszego chłopca. No i się udało:-) Bedzie chłopak. Z ostatniego usg wyszło, że będzie duży chłopak:tak: Aż boję się czy dam radę przy porodzie. :confused:

mój chłopak ważył 4400 był największy na oddziale, dałam radę urodzić naturalnie więc Tobie tez życzę wytrwałości ;o))
 
U mnie wstępnie (w 18 tygodniu) stwierdzono, że będzie córeczka :-D ale jeszcze ok. 22 tygodnia idę na wizytę do poradni usg (już na połówkowe) i mam nadzieję, że wtedy już na 99% sie dowiem :-D
 
Witamy :-)
U Nas już w 15 tyg lekarz Nas zaskoczył, bo dopatrzył się siusiaka :-)
Potwierdzone u lekarza w Czechach (chodzę do Polski i do Czech, bo tam pracuję i mają lepszą opiekę)

Skoro w dwóch krajach powiedzieli, że będzie synek to chyba możemy im wierzyć :blink:
 
reklama
U nas też będzie synuś. Mąż dumny jak paw. Płeć potwierdzona dwukrotnie na USG, także chyba się już nie zmieni :) (sąsiadka miała mieć córkę - całą ciążę tak jej lekarz mówił a urodził się syn, także natura i USG płata figle).
A jak tak chciałam mieć córunię.... Ale synuś teraz jest wyczekiwany na maksa :)
 
Do góry