reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podpis (chlopiec / dziewczynka)

reklama
A ja miesiąc temu dowiedziałam się,ze będzie chlopczyk:-) ale kilka dni temu lekarz stwierdził,że nie byłby tego taki pewien:confused2: bo coś nie widzi już tego "worka":-D zresztą inaczej się dzidzia ułożyła więc dobrze nie mógł zobaczyć i nadal jestem niepewna,ale cóż i z chłopca i z dziewczynki bym się cieszyła,najważniejsze by było zdrowe:tak: A co do rozmiaru ciuszków-bo tam czytałam,że się zastanawiacie jakie wziąć do szpitala,to ja radzę jednak te mniejsze,bo dzidzia jest i tak maleńka i te większe,będą za duże,nawet jak dziecko będzie dość długie-wiem z doświadczenia:tak:
 
No własnie,miałam tu napisać ,że jednak ten chłopczyk na pewno już:-),w mojej małej miejscowości w tym roku urodziło się 11 dziewczynek już-i to tylko dziewczynki się wogole urodziły:tak:,ale z tego ,co już wiem,na przyszły rok już na pewno będzie 3chłopców,może przyszy rok będzie tym razem do chłopców nalezał?:-D
 
a ja w 20 tyg dowiedziałam sie ze na 70 % ma być dziewczynka :-)
a teraz w 23 tyg , ze na 100% chłopiec :szok::rofl2:
Jak widać pomyłki sie zdazają.... chociaz mam cicha teraz po tych ocenach nadzieje że może znów sie odwróci i będzie dziewcz.:-)
 
u mnie w 20 t.c. (według usg 19) dowiedziałam się, że na 60% będzie chłopiec. tylko 60%, bo pępowina zasłaniała conieco.. z tego względu, że tylko 60% to myślę, że się to jeszcze zmieni. poza tym. fajnie byłoby mieć córeczkę tatusia :tak:
 
ja w 30 tyg. ciąży na usg w szpitalu dowiedziałam się że będę miała córeczke:)pani doktor określiła masę dziecka na 2005g i niewiem czy to dobrze a może nie....czy ktoś może wie???
 
ja w 30 tyg. ciąży na usg w szpitalu dowiedziałam się że będę miała córeczke:)pani doktor określiła masę dziecka na 2005g i niewiem czy to dobrze a może nie....czy ktoś może wie???
a czemu dpiero w 30 tygodniu? wcześniej mała się odwracała, czy jak?
co do masy to róznie jest, moja kumpela była w ciązy lekarze mówili ze bedzie miała duże dziecko około 4 kg, ona urodziła 2 tyg. przed terminem, a mała ważyła zaledwie 2600
 
a czemu dpiero w 30 tygodniu? wcześniej mała się odwracała, czy jak?
co do masy to róznie jest, moja kumpela była w ciązy lekarze mówili ze bedzie miała duże dziecko około 4 kg, ona urodziła 2 tyg. przed terminem, a mała ważyła zaledwie 2600
Tzn w 22 tyg.miałam robione też w szpitalu usg i lekarz widział dokładnie moją dzidzię ale kiedy zapytałam o płeć odpowiedział mi tymi słowami:,,widać dokładnie dziecko ale uważam że nie jest to istotne aż tak bardzo...'':-:)confused:
 
reklama
Do góry