reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podpis (chlopiec / dziewczynka)

Ja byłam na swoim drugim USG w 22 tyg.ciąży i kiedy zapytałam lekarza czy może mi powiedzieć jaka jest płeć mojego maleństwa odpowiedział mi że widać ale raczej nie powinno to być dla mnie istotne.Zdenerwowana wyszłam z gabinetu a teraz planuje wybrać sie do innego lekarza na USG by dowiedzieć sie czy moje kobiece przeczucie sie sprawdziło czyli ze nosze pod sercem coreczke:)
 
reklama
Iza813 dzieki za odpowiedź chyba zrobię tak jak mi doradzasz i wezmę zarówno mniejszy rozmiar jak i większy bo niewiadomo który w efekcie się przyda:)
 
Ja zabieram rozmiar 56, no i moze jedna sztuke 62 gdyby moje dzieciatko zamierzalo urodzic sie długie :-) Oczywiscie w domku mam przygotowane rozne rozmiary wiec gdyby cos to moj N dowiezie :-)
 
rozmiar 56 jest najmniejszy? bo ja jak narazie kupuje ciuszki w secondheandach najmniejsze jakie tylko są :p juz powoli będę się zabierać za kompletowanie wyprawki, bo w grudniu czeka mnie ślub i nie będzie, aż tyle pieniedzy, by kupowac wszystko na hurra..
 
Marlenko rozumiem w pełni Twoje zdenerwowanie. Ja na początku chodziłam do kobiety gin.... zauważyłam że jej nie chodzi o mnie i moje maleństwo by godnie nas przez ciaze prowadzic tylko raczej o pieniadze ktore mam wydac, ale mniejsza z tym. Gdy stwierdzila u mnie ciaze to powiedziala ze oczywiscie 8 tydz to za malo by okreslic plec ale ze juz w 19 czy 20 tyg na pewno się jej to uda. Byłam w 25tyg i 5dniu jak zapytałam ją o płeć to stwierdziła że to jeszcze za szybko (choc wcale nie robila mi usg) i że jedyną szansą jest USG 3D i że tylko tam się dowiem, ale niestety u mnie w mieście nie ma takiego sprzętu jeszcze i musiałabym jechać do Gorzowa Wlkp. Bardzo się zdenerwowałam. Co prawda najaważniejsze przy 1szym dziecku jest by było zdrowe ale ciekawość nie dawała mi spokoju. Zmieniłam lekarza i od razu dowiedziałam się że będę miała coreczkę na 99% z hakiem:)

Co do ubranek to ja zabiorę sobie w rozmiarze 50, 56, 62.
Dzieci rodzą się bardzo zróżnicowane a niektóre ubranka z rozmiarem 50 są prawie wielkości odpowiadającej rozmiarowi 56. Wychodzę z założenia że lepiej wziąć więcej niż później stresować się i zostawiać to na głowie męża który będzie tak zakręcony że na pewno nie weźmie tego co ja bym chciała:)
 
ja juz w 20 tyg. dowiedzialam sie ze bedzie synus Alanek.
prawde mowiac juz wczesniej podejrzewalam ze bedzie synek bo strasznie chcialo mi sie piwka i bylo mi to podejzane. hihihihiih oczywiscie musialam sie zaspokoic czyms innym ale gonilam wszystkich jak przy mnie chcieli sie go napic hiiihih biedni byli.
 
A my dowiedzieliśmy się w 17 tygodniu, że będzie Chłopiec. Podczas badania nie spodziewaliśmy się, że ujawni się płeć, ale mój Synek chyba wyczuł, że w gabinecie jest większość kobiet, bo dumnie ustawił się tak, że nie było wątpliwości. :)
 
reklama
Do góry