reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podpis (chlopiec / dziewczynka)

reklama
U nie tez mieszka w brzuszku synek :) za 2 tyg.
nastepne USG i sie okaze na 100 % choć i tak mi moja gin powiedziala na 99 % Ale zawsze to jedne % hihihi
 
Wreszcie jestem po wizycie 19tc i okazało się że to chłopczyk. Mój gin nie pomylił się przy pierwszej ciąży więc mam nadzieję że przy drugiej również:-) Cieszymy się bardzo, mamy już śliczną dziewczynkę a teraz chłopczyk w drodze...
 
hej u nas będzie córcia Pola- wczoraj byłam na usg trójwymiarowym jest śliczna pozdrawiamy:-)
 
My w 19 tc dowiedzielismy się,że będzie dziewczynka (Nadia),mój mężczyzna od początku był pewny,że spłodził córcie ale na USG 3D, 3 razy pytał się lekarza czy aby na pewno :-)
gdyby teraz okazało się,że to jednak chłopak(29 tc) nie wiem co bym zrobiła:szok: mam już wszystko dla córci w kolorze różowym.
Pozdrawiam Was cieplutko dziewczynki :)
 
nam lekarz powiedział już w 16 tygodniu że będzie to dziewczynka:)
za 3 tygodnie będziemy mieć następne usg więc zobaczymy, a z zakupami jeszcze czekamy bo najpierw chcemy mebelki kupić gdyż od remontu pokoik dla dziecka stoi pusty i gotowy żeby go zagospodarować...
 
reklama
Myśmy 2 marca dowiedzieli (to były imieniny mojej teściowej) że będziemy mieli córeczkę. Mąż dał imię. Powiedział że on wybiera dla córki a ja dla syna więc dał Magda a ja na to: na drugie Małgosia. No i jest Madzia Małgonia
 
Do góry