reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podejrzewam że w końcu nam się udało

reklama
Ciąża albo jest albo nie. Fakt, czy zrobisz teraz test czy nie, tego nie zmieni. Jeśli ciąża jest, to nie zniknie magicznie dlatego, że zrobiłaś test. :) Każda z nas, gdy się stara, chce mieć pozytywny test, wiadomo. Nie ma innego rozwiązania jak po prostu go zrobić. Albo iść na betę.
Jutro będę testować rano już 3 dzień spóźnia mi się miesiączka a dziś miałam plamienia jasno różowe dodam jeszcze że temperatura mierzona i wynosi rano po przebudzeniu 36,8 i 37,3
 
Ostatnia edycja:
I jak tam?
Plamienia często zwiastują zbliżającą się miesiączkę... Ale kto wie. Czasem to np niedomogą lutealna
 
Witam was spowrotem jestem 4 dzień spóźnienia okresu dziś po południu dostałam plamienia jasno różowego i bym chciała już testować ale się wacham i proszę o poradę jak było u was
 
reklama
Do góry