reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u ginekologa.

wiesz wodniczko ja chodze do przychodni zapytam o usg,jezeli nawet to wyznaczy mi termin.
wybieram sie prywatnie w tym tygodniu,po cichutku licze ze malenstwo nam sie ladnie pokaze :D
 
reklama
3kg na plus,dzidzia rosnie macica na wysokosci pepka, serducho bije,wyznaczyl mi termin usg.mam prowadzic bardzo oszczedny tryb zycia,co nie bardzo sie da przy moich urwisach.
 
no i ja byłam dziś u mojego gina...
dzidziol ciężki na 382 gramy serducho bije tylko nie pokazał co ma między nogami ( po cichu z mężem liczymy na syna) za to pomachał łapkami, ech przypomniało mi się pierwsze USG z córcią..
 
fajnie, pewnie żeby była równowaga w przyrodzie będzie chłopak ;)
a nasz bobo przy przyłożeniu głowicy usg rozłożył nogi (ekshibicjonista !!!!) ;D
 
wróciłam od lekarz no i okazało się że morfologia poprzednia coś szwankuje bo niegrzeczna dzidziunia zabiera mamie całe żelaz, lekarz zapisął mi SORBIFER DURULES-bierze to kt óraś z Was ???
ciekawe jak wyjdą dzisiejsze badania :(
 
ja biore tardyferan fol - zelazo z kwasem foliowym - na ulotce jest napisane ze zalecane dla kobiet w ciazy i karmiacych;
niestety nic nie slyszalam o twoim specyfiku :( wiec nie pomoge
wlasnie znalazlam w internecie ze oba leki sa lekami z tej samej grupy - wiec chyba ok :)
 
TARDYFERON ma mniej żelaza niż sorbifer jedno i drugie zawiera siarczan żelaza tyle że to moje ma jeszce wit.c a twoje kw.foliowy , ale myślałam raczej o dolegliwościach przy braniu i tolerowaniu go ;)
 
reklama
Do góry