reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u ginekologa.

tak tylko mój cudowny lekarz miał dyżur i m a nadal a pzryjmie mnie jutro o 16 chciałam iśc do niego do szpitala i zapłacić mu jak za wizytę ale do jutra nie umrę podobno
 
reklama
agao pisze:
tak tylko mój cudowny lekarz miał dyżur i m a nadal a pzryjmie mnie jutro o 16  chciałam iśc do niego do szpitala i zapłacić mu jak za wizytę ale do jutra nie umrę podobno

To już bym zmieniła lekarza...i mówię to całkiem serio...
Mój jest ordynatorem..jeśli tylko coś się dzieje czy o 14 czy o 2 w nocy to zawsze ma dla mnie czas i każde natychmiast przyjechać...i uważam, że tak powinno być
 
a Ty z Wawy?? jak tak to proszę o namiary na Twojego lekarza bo to mój 3 i tak wydaje mi się najlepszy, jak był na wycieczce w bali to pisałam z nim smsy o moich dolegliwościach i odpisywał a teraz nie wiem co z nim?!
 
agao pisze:
a Ty z Wawy?? jak tak to proszę o namiary na Twojego lekarza bo to mój 3 i tak wydaje mi się najlepszy, jak był na wycieczce w bali to pisałam z nim smsy o moich dolegliwościach i odpisywał a teraz nie wiem co z nim?!

Niestety nie... ::)
 
dzisiajidę do gina i pewnie przy okazi zobaczę małego bobka mam nadzieję zę wszystko oki
napiszę w niedzielę bo dzisiaj po wizycie u ginekologa jadę do Grudziadza do rodziców jak co tydzień zresztą a tam nie mam kompa
 
byłam dziś u gin. słyszałam serducho, dzidzio rosnie jak najęte, kopie lekarza ;)

za dwa tygodnie wizyta i usg ;) bedę już w 20 tygodniu ;)
 
reklama
czekamy na wiadomości
u mnie po piątjowej wizycie ok jutro idę na krew i mocz a infekcja to chyba nie była bo tego samego dnia nic już mi nie było a lekarz stwierdził że nic się nie dzieje, a przy wejściu do .... mnie piekło bo chyba za daleko się wydepilowałam -jak zwykle zreszta ;)
 
Do góry