reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina.

Asiu podobno nie da ich się przeoczyć... hmmm ja sobie jednak tego nie wyobrażam bo cały czas mnie boli jakbym miała wielki okres ale to jest ciągły ból i nie da się go podzielić na jakieś skurcze hehe.
To już jest cholernie irytujące ale pocieszające jest to, że najpóźniej we wtorek będzie po wszystkim.
 
reklama
no,moje bóle jak na okres(bo też się pojawiają)są również ciągłe... Jutro mam termin i...nie wiem,poczekam jeszcze...
Super Magduśka,że we wtorek będziesz już miała po wszystkim!Trzymam kciuki!!!!!!!!Dawaj znać co u Ciebie!
 
Kobity!'

Ja do końca nie wiedziałam, czy to nie fałszywy alarm (takie skurcze miałam 2 dni wcześniej, odpadł mi wtedy czop), ale jak wskoczyłam pod prysznic tro skurcze nie ustały i wtedy dopiero pomyślałam, że to chyba już. Ale do końca nie byłam pewna. Pomyślałam, że jak będę w szpitalu to wszystko ucichnie, ale jednak nie...
 
Dzwoniłam dziś do mojejgin,bo juz nie wiedziałam co robić :)
No i we wtorek-jak mnie prędzej nie ruszy- do szpitala z wszystkimi ciuchami itd.ale wiem,że pewnie ze sto razy będą mnie odsyłać do domku :)
 
czy duża ilość żółto-kremowej płynnej wydzieliny,także jest jakąś oznaką zbliżającego się porodu?
 
czy wiecie co tam u Magduśki?
Mam nadzieję,że i ona pręciutko się doczeka:)
Magduśka,trzymamy kciuki:)))!!!
 
Dostałam od niej właśnie smska "Znowu wracamy! Olcia waży juz ok 4300 jeszcze w niedziele ktg i jak nic nie bedzie sie działo to zostaje w szpitalu"
Kurcze to czekanie jest najgorsze!!
 
reklama
Już mi troszkę szkoda Magduski- tak ja cały czas odsyłają, ale może dzidzi lepiej- jak najdłużej bezpiecznie u mamusi.
 
Do góry