reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

reklama
Viev, mnie lekarze móili żeby wagą aż tak bardzo się nie przejmować i na pewno nie tym, że dzieci zagłodzimy bo one i tak wezmą od nas co im potrzeba, najwyżej my się zagłodzimy ;-) przecież to jest oczywiste że nie będziemy tyły bo z taką dietą to jest niemożliwe! Przybędzie nam najwyżej tyle ile będą ważyły dzieci plus cała reszta. Ja od początku ciąży przytyłam tylko 4,5 i moja ginka może nie byłą tym zachwycona ale póki co nikt mnie insuliną nie straszył, do diabetologa też nikt mnie nie wysyłął a byłam w sumie u 3 ginekologów...
 
Ja po wczorajszej wizycie, bardzo ekspresowej, ale wszystko jest w porzadku, wiec nie ma co narzekac. Cukier swietny, cisnienie tez, dzidzia szaleje i 3 funty na plusie po miesiacu. Brzuszek mam konkretny, ale poza tym dupcia jak piec groszy:-D Lekarz mowi, ze jestem niezla jedza, bo nie mam ani jednego rozstepu:happy:
Poza tym brzuch mi sie spina co wieczor, macica pracuje, ale mam nie tym specjalnie nie martwic, chyba ze bede czula sie zle lub zaczne krwawic.
 
Viev, mnie lekarze móili żeby wagą aż tak bardzo się nie przejmować i na pewno nie tym, że dzieci zagłodzimy bo one i tak wezmą od nas co im potrzeba, najwyżej my się zagłodzimy ;-) przecież to jest oczywiste że nie będziemy tyły bo z taką dietą to jest niemożliwe! Przybędzie nam najwyżej tyle ile będą ważyły dzieci plus cała reszta. Ja od początku ciąży przytyłam tylko 4,5 i moja ginka może nie byłą tym zachwycona ale póki co nikt mnie insuliną nie straszył, do diabetologa też nikt mnie nie wysyłął a byłam w sumie u 3 ginekologów...

Antkowa tez słyszałam że dzieci zabierają dla siebie to co najlepsze.To jest bardzo pocieszające.Tydzien temu na wizycie kontrolnej MIkołaj ważył równe 800 g, a w poniedziałek jak wychodzilam ze szpitala po krzywej cukrowej robiono mi usg i młody mimo mojej diety wazy 880 g, czyli przytył:-) Ja do tej pory przytyłam 8 kg więc myśle że do tych 14 moze dojade na tej diecie cud. Sprawdzałam ostatnio i dieta ubogowęglowodanowa jest pierwszą z polecanych diet przy odchudzaniu:eek: Cudów nie ma żebysmy przy niej duzo przytyły. Zreszta mam jeszcze jeden kłopot zdrowotny ale to z laryngologii( w tej ciąży wszystko jak magnez sie przyciąga). MIesiąc temu okazało sie że mam kamień w sliniance podżuchwowej i mi go usuneli. Rana zagoiła sie wzorcowo wciągu tygodnia, a jakies 2 tygodnie temu ślinianka znowu nabrzmiała i z ranki wydziela sie ślina.Opcje sa dwie albo wysoki cukier sprawia że sie odnowiło, albo mam dalej w przewodzie jakies kamienie i będą mi znowu nacinać :angry: W piątek ide na usg i wszystko się okaże. Czasem brakuje mi sił ale mały daje tak popalic jest taki ruchliwy że jakos daje mi dodatkowa moc:)
 
Stopi i Viev trzymam za Was kciuki, żeby wszystko było oki. Mordki do góry:-):-):-):-)
Ja po wizycie. 3 kg plus- załamka:-:)-:)-:)-:)-( Z glukozy lekarz zadowolony, z krwi niby też ale biofer 1 tabletkę codziennie mam brać. Mocz też ok. Dzidzia zdrowa ale nie chciał mi pow ile waży, bo pow że szczegółowe badanie po 32 tygodniu. A i dostałam zdjęcie cipki mojej córki. Pow, że nie ma opcji, żeby był już chłopak. A że to podobno najlepszy lekarz w mieście to wierzę w niego jak w Zawisze. Wyjazd na Mazury mam sobie wybić z głowy:-:)-:)-:)-( pow, ze nie ma nawet takiej opcji, bo to będzie juz po 36 tygodniu i w każdej chwili mogę zacząć rodzić.
Co do skurczy-macica to takie coś jak organizm też musi oddychać i dlatego mam skurcze. Z szyjką wszystko oki. Trzyma tak jak powinna.
 
No i super Asia:)Córunia będzie:)Tabletki bierz to Ci nie zaszkodzi.A wagą sie nie martw zgubisz po porodzie. Ja w pierwszej ciązy przytylam 16 kg ,z czego 10 kg zostało w szpitalu( a córa ważyła tylko 3,150)Póżniej troche więcej ruchu przy bejbi i wrócisz do normy;) Najwazniejsze że TY i mała jesteście zdrowe:) Pozdrawiam:)
 
No to Asiu lekarz powiedział Ci to co myśmy Ci tu podpowiadały na temat wyjazdu w tym czasie... Ale pewnie słowa lekarza bardziej do Ciebie przemówiły:-D:-D
Najważniejsze że wszystko w porządku i Hania nie zrobi się Heniem:-):-)
 
reklama
No niby czuję się pewnie ale.......
Trudno jeśli Hania okaże się Heniem:-):-):-):-) Co Bóg da to ksiądz ochrzci:-):-):-)
 
Do góry