reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Dolaczam sie do trzymajacych kciuki, chociaz nie wiem czy juz nie po sprawie :baffled: A w kazdym razie czekam z niecierpliwoscia na dobre wiesci od wszyskich wizytujacych :tak:

viev, Antkowa podpisuje sie pod wczesniejszymi postami... Wy sobie napewno dobrze z dietka poradzicie, a zdrowe dzidzie wam wszystko wynagradza, trzymajcie sie dzielnie :tak:

Agorana moze to nie dobre miejsce ale chcialam powiedziec ze super cudowne masz to zdjecie z rozkami Julianka :-)
 
reklama
Dziewczyny bardzo Wam dziekuję za słowa wsparcia i otuchy:):):) Antkowa ja lezałam na patologii ciązy podczas tych pomiarów do krzywej cukrowej i były dwie dziewczyny z cukrzycą które pod koniec mojego pobytu zostały mamusiami. Oj osłuchałam sie o cukrzycy dietach no i o porodach bo widzialam sie z nimi pózniej i z ich kruszynkami. Jestem dobrej myśli i mam nadzieje że wszystko sie ułozy. Pozdrawiam mamuśki :):):)
 
no to jestem :-)
Stas rośnie zdrowo, nic mu nie odpadło w tzw "miedzyczasie", wiec jest chlopakiem:-)
a co do badań to okazuje sie,ze rzeczywiście hemoglobina jest niska, ale w porównaniu do poprzednich badan trochę ruszyło w górę, czyli jednak i dieta i witaminy dzialają, wiec chwila niepokoju przed wizyta skonczyla sie pozytywną rozmową. :tak:
Pokazała nam (ale głównie mąż oglądał bo ja tam nic nie widzialam) twarzyczkę dzidzi- nosek, usta i podbródek. Mąż był zauroczony...:-D

ale zeby nie bylo za różowo, not o mam sie oszczedzać, koniec z otkurzaniem i myciem podłóg, jednym slowem z czynnosciami które powodują zbyt silne cisnienie na brzuch...:tak:
mogę co najwyżej rozwiesić pranie, poscierac ściereczką kurz...:tak::tak::tak:

podsumowując, niepotrzebnie sie martwiłam na zapas.

w środę ide na połówkowe usg , a za 2-3 tygodnie mam iść na krzywą

tyle wieści z wizyty, zmykam bo spać sie chce
dzieki za trzymanie kciuków :-):-):-)
 
juluszka gratuluje udanej wizyty :-) A odkurzaniem niech sie teraz zajmie zaroczony maz, w koncu to ty takie cudowne dziecie nosisz, to on musi troche dla was popracowac :-) Pozdrawiam i leniuszkuj dzielnie
 
Proszę uścisnąć za mnie kciuczki o 15.20 bo jadę do gina z tymi mojmi kosmicznymi wynikami :baffled: mam tylko cichą nadzieję, że więcej bzdur prócz tej glukozy już nie wyczyta ... Sama myśl o trzeciej próbie napawa mnie lękiem i niechęcią ... no ale cóż jak będą kazali to powtórzę :baffled:
Życzę Wam milusiego i wesołego dzioneczka :-):-):-) buziaczki :-):-):-)

daj znać koniecznie co z Twoją glukoza, musisz powtarzać?
brrrrrrr:-:)zawstydzona/y:
 
reklama
Cześć
Jestem już po USG z dzidzią wszystko ok termin mi się przesunął na 12 lipca i pani doktor powiedziała ze będzie duże dziecko a płci nie znamy i chyba tak zostanie do końca
 
Do góry