reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Stopi trzymam kciuki, musi być dobrze :tak:
Calla gratuluje synka :-) podobno zawsze się rodzi więcej chłopców ale że faceci żyją krócej to się później wyrównuje ... takie tam gadanie w TV leciało ;-)
 
reklama
no i ciekawe czy któryś z naszych chłopców nie zrobi mamusi miłej niespodzianki i w ostatniej chwili nie okaże się dziewczynką :-). Jeżeli u nas jakimś cudem byłaby dziewczynka (choć dwukrotnie sama na USG rozpoznałam 'ptaszka') to będzie paradowała ubrana w bojówki i bluzeczki z samochodami i samolotami :tak: - taki.... byłby oryginalny model :-D
 
Stopi wszystko będzie dobrze,musi być!
calla no gratuluję synka!
U nas też chłopak na 100% ach ciężkie będzie moje życie ;-):szok::-D:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny gratuluję zdrowych chłopaków:tak::-)

Goteczka mówisz że ewentualnie będziesz ubierac córkę w bojówki:-D A myślisz, że jak ja urodzę chłopca to będę mogła go ubrac w sukienki:confused::-D:-D:-D I to różowe:-p:rofl2:
 
magduśka ... no to przed Tobą życie królowej matki! gratuluję faceta chociaż ... faktycznie jakieś męskie to lipcowe grono:baffled:

Sylwia... synek w sukienkach? hmmm no czemu nie... może i taka moda nastanie:happy: w końcu...skoro będzie rodzić się tylu chłopców to producenci sukienek zbankrutowaliby gdydby nie zaczęli namawiac mężczyzn do noszenia kiecek?:eek:
 
dziewczynki gratuluje synków. biedne beda te dziewczyny za pare lat. z pieknych mamus, beda piekne lipcowe bobasy.
stopi trzymam kciuki, po prostu musi byc dobrze...
 
Myślałam, że wysłałam tego posta w wątku głównym :-p
Jezu ale jestem zamotana:szok::szok::szok:

Gratuluję kolejnym mamusiom syneczków:-D:-D:-D

Dziś dzień teściowej:-p
Dziewczyny, którym mają się urodzić synkowie- zastanawiacie się jakimi teściowymi będziecie? hi :-D;-);-);-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
catherinka przepraszam ale nie doczytalam. nie mieszkam w Krakowie tylko obecnie w Tarnobrzegu. ale czesto jezdzimy do Krakowa, moj maz sie tam urodzil tam studiowal, mieszkaja tam jego 3 bracia których lubimy odwiedzac. zreszta Kraków ma swój urok i lubimy tam spedzac czas.
 
Do góry