reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

NataliaSe wyobrazam sobie Twoje zdziwienie jak sie dowiedzialas ze blizniaki. co do dzidziusia to naprawde duze, czym Ty je karmisz ze tak rosnie ;)

co do wizyty u gina to mam jutro, ciekawe jaka juz duza moja córcia:)
 
reklama
Ładnie, ładnie dziewczyny :-).

annie22, aniszka - gratuluję chłopczyków :-). Mam nadzieję, ze mogę dopisać Waszych synków przy waszych nickach na liście lipcówek :-)

NataliaSe - duży, duży ten Twój maluch :-). Moja wizyta z USG z pomiarami 24 lutego.... to jeszcze taaaaaak długo....

nikolleczka- udanej wizyty, czekamy na wieści :tak:.
 
annie22, aniszka - nie mam Was na liście lipcówek :confused:. Podeślijcie mi proszę prywatne wiadomości z terminami porodów (wg OM i wg USG).
 
I ja tez mam połówkowe 26 lutego. Mam nadzieję, że może Dawid wróci żeby ze mną iść. Bardzo bym chciała. To takie fajne uczucie mieć przy sobie wtedy faceta:-):-):-):-):-)
 
MamaHelenki: ja też mam połówkowe 26 :-) mam nadzieję, że wszystko będzie oki

I ja tez mam połówkowe 26 lutego. Mam nadzieję, że może Dawid wróci żeby ze mną iść. Bardzo bym chciała. To takie fajne uczucie mieć przy sobie wtedy faceta:-):-):-):-):-)


To się będzie działo :rofl2: Musi być wszystko dobrze, ja nawet nie myślę inaczej:tak:
Ja też jadę z M. Jedziemy na 9 rano, będę pierwsza?? ;-)
 
Ja szybciutko, jestem po wizycie, wszystko ok, dzidzia się rusza pięknie,serduszko pięknie bije, wszystko jest pięknie i super a usg mam 4 marca ;-)
Potem doczytam co tam u Was po wizytach teraz zmykam przepis wstawić i do młodego
 
Ja mam wizytę dopiero o 19.15 także pewnie będę ostatnia. Ciekawa jestem ile ten mój Skarb waży i mierzy? Już nie mogę się doczekać. Magduśka gratulację:-):-):-):-)
 
reklama
To się będzie działo :rofl2: Musi być wszystko dobrze, ja nawet nie myślę inaczej:tak:
Ja też jadę z M. Jedziemy na 9 rano, będę pierwsza?? ;-)

Mamo Helenki: na to wygląda ;-) ja mam wizytę o 17 także będę się neicierpliwoć cały dzień. MUSI być wszystko ok-i będzie. Przecież my zdrowe kobitki jesteśmy to jak ma być ;-)
 
Do góry