reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

wczoraj miałam wizyte u ginka-będzie chłopak :-D BARDZO się cieszę bo liczyłam na faceta
ale wiecie co mnie zdołowało?? od ostatniej wizyty przybrałam 3 kg-aż się przeraziłam...wcale nie opycham się jak dzikus. jem normalnie i żadnym tam słodyczy itd...masakra
Za to pije bardzo dużo wody-czy to możliwe, że zbiera i się w organiźmie???
 
reklama
Betinka, musialam dwa razy czytac, jednak ciaza przycmiewa moja mozgownice:happy:

Dziewczyny gratuluje Synow!!!! Mam nadzieje dolaczyc do Waszego grona!
 
Anika szkoda,ze taki byl final Twojej wizyty,bo przeciez takie wiazalac z nia nadzieje,ale ja mysle,ze jakos Ci to Dzidzia wynagrodzi:-)
Ja czekam na wizyte jeszcze tydzien:-(
Kobitki gratuluje Wam serdecznie chlopczykow,ja nie mam wymagan co do plci,choc moj maz po cichu czeka takze na chlopczyka,no zobaczymy:-)
 
dziewuszki gratuluje chłopców!! i zazdroszczę Wam tej wiedzy, wczoraj w sklepie z dzieciowymi rzeczami spotkałam przyszłą mamę, ma termin za miesiąc i jej dziecko tez nie ujawniło płci! Do końca nie wie co będzie a przecież jest na "ostatnich nogach"
 
Anika - co się odwlecze to nie uciecze ;-) - po prostu jeszcze 'chwila' niepewności. No a kto sobie z taką niepewnością lepiej poradzi jak nie Ty?:-D Na pocieszenie zafunduj sobie wiaderko lodów, zjecie sobie z dzidzią (tylko koniecznie te same 'rozweselające' lody co poprzednio) i od razu dzidek pokaże co ma między nóżkami :-D - NA PEWNO!

A ja za jakieś dwa tygodnie pójdę na USG połówkowe i mam nadzieję, że nasz Szymonek nie okaże się być .... Gabrysią?!:confused:- bo ja już go w 'męskie' ciuszki wyposażyłam:confused:.
 
Dziewczyny gratuluję chłopaczków
goteczka no to trzymam kciuki żeby się nie okazało że jest Gabrysia, hehe ale w razie czego to jeszcze masz czas na kupienie różowości i innych takich, co ja miałam zrobić biedna jak Michaś w szpitalu w różowościach wystąpił? Dobrze że sukienek nie brałam do szpitala ;-):-D:-D
 
reklama
Gratuluję facetów :tak: no i po cichu powiem, że też chciałabym zasilić męskie grono. Ale jak będzie druga dziewczynka, to może trzeci, czwarty, albo piąty będzie syn :-p;-):-):-D:rofl2:
 
Do góry