reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Ależ Wam zazdroszczę tych wizyt! Ja jeszcze tydzień muszę czekać
Powodzonka życzę dziś i jutro!
Daisy gratuluję córeczki:-)
 
reklama
Daisy gratuluje corci :-D
Magduska nie martw sie ja musze czekac jeszcze 2 tygodnie na wizyte :-) wtedy tez dowiem sie kiedy usg i zobacze jak moja Maluda rosnie :-):tak::-)
 
Ja już jutra nie mogę się doczekać ale usg mam dopiero na 19.15 jak będą kolejki to zanim wejdę i w ogóle? Na samym końcu się odezwę:-):-):-)
 
Daisy gratuluje córeczki ;-)
I oczywiście trzymam kciuki za dzisiejsze i jutrzejsze wizytujące :tak:;-)
 
no więc zasięgnęłam języka u fachowca a propos łożyska i oto co mi powiedział: łożysko w ciąży migruje i do jego położenia w I i II trymestrze nie przykłada się aż takiej wagi, bo istotne jest jego położenie w III trymestrze; co do zasady łożysko migruje w górę, ale zdarzają sie przypadki że przesuwa się do pozycji łożyska przodującego - ma to zazwyczaj miejsce jeżeli łożysko połozone na jednej z ścian jest nisko; jeżeli chodzi o położenie na tylnej lub przedniej ścianie to oba sa prawidłowe i zarówno z przedniej jak i z tylnej ściany, jeżeli jest nisko, może zrobić się przodujące łożysko.

więc dziewczeta nie zamartwiać się bo co będzie to będzie, a jak wynika z powższego obecne polozenie łożyska może ulec zmianie in plus lub in minus, ale naprawdę nie mamy na to wpływu i grunt to być pod opieką lekarza
 
Witam kobietki:-)

Ja po dzisiejszej wizycie.... I co nam wyszło??!!
MAMY CHŁOPCA:-):-):-):-):-):-)

Rośnie, zdrowo się ma :-D:-D. Waży ponad 400g. Bez nóżek 15 cm. Z nóżkami dobre 20 cm:-)

Termin znowu się przesunął o dzień tak więc wychodzi z usg już na 6 lipca.


AsiaJan Twoje proroctwa się sprawdziły:tak::tak::tak::tak::tak:;-);-);-);-)
 
Ostatnia edycja:
Ja zawsze chciałam mieć pierwszego syna.:tak: Dopiero jak mój M i 2 mamy zaczęły mnie nakręcać na córeczkę to miała być córeczka :tak: ale jakoś podświadomie czułam że to facet. :sorry2:
Ważne że zdrowe i rośnie. :-)
Cieszę się i us:-D:-D
 
reklama
Do góry