reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

reklama
no więc zasięgnęłam języka u fachowca a propos łożyska i oto co mi powiedział: łożysko w ciąży migruje i do jego położenia w I i II trymestrze nie przykłada się aż takiej wagi, bo istotne jest jego położenie w III trymestrze; co do zasady łożysko migruje w górę, ale zdarzają sie przypadki że przesuwa się do pozycji łożyska przodującego - ma to zazwyczaj miejsce jeżeli łożysko połozone na jednej z ścian jest nisko; jeżeli chodzi o położenie na tylnej lub przedniej ścianie to oba sa prawidłowe i zarówno z przedniej jak i z tylnej ściany, jeżeli jest nisko, może zrobić się przodujące łożysko.

więc dziewczeta nie zamartwiać się bo co będzie to będzie, a jak wynika z powższego obecne polozenie łożyska może ulec zmianie in plus lub in minus, ale naprawdę nie mamy na to wpływu i grunt to być pod opieką lekarza

dziekujemy za info :]

Ja dzis byłam na wizycie serduszko bije maluszka jak oszalałe, 18 maraca mam kolejna wiyte a rze dwizyta mam zorbic badania krwi i usg takze kolo 15 bede moze wiedziala co we mnie siedzi :]
 
Iwon3004 gratuluję

Jak ja bym chciała też wiedzieć

AsiaJan86 a może ty mi też przepowiesz co :confused:
 
Iwon gratulacje i po cichutku zazdroszczę.

Dziewczyny co do łożyska przodującego, to ja jestem właśnie dzieckiem cesarki przez łożysko przodujące, tylko 29 lat temu były inne czasy, nie robiło się USG i lekarze nie wiedział, że tak jest, kilka razy mnie próbowali wywoływać i dopiero jak traciłam tętno, to mamę pokroili. Teraz jest inaczej, jeżeli łożysko jest źle umiejscowione, to wtedy na bank cesarka i z głowy. Więc nie martwcie się, nic się nie dzieje. ;-)
 
Iwon stawiasz flaszkę:-):-):-):-):-) Gratuluję z całego serca.


Asiek na razie w formie witaminek, dobrze??

soki.jpg




Dziewczyny Dziękuję bardzo bardzo bardzo:):):):)
 
reklama
Do góry