reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Witam, byłam dzisiaj na wizycie i widziałam moje maleństwo, całe, zdrowe i do tego chlopak wiec moj M jest super zadowolony, ach.. uwielbiam te wizyty, odrazu lzej na sercu :-)
 
reklama
U mnie ze zdrową dietą rożnie bywa, a dodatkowo z racji usuniętej tarczycy muszę uważać na niedobór jodu w organizmie.

Alicja cieszę się, że wszystko dobrze i gratuluję chłopca.
 
Calla ja równiez zadnych witamin nadal nie biore. moj lekarz stwierdzil ze skoro mam dobre wynki to nie ma takiej potrzeby. nadal folik lykam
ale folik ma chyba mała dawke kwasu
Dosiu czyli nie jestem jedyna, która nie lyka witamin....:tak: ale foliku też nie biorę juz od 12-13 tyg
dlaczego od 12-13 ? mi lekarz powiedzial ze musze brac do 20 tygodnia ciazy !!
mi kazal brac wiec lykam. razem z duphastonem który równiez nadal biore. teraz 2 razy dziennie.
ja tez mam dwa razy dziennie ale tylko po pol tabletki ! i do 19 tygodnia bo poźniej, lozysko przjemuje probukcje progesteronu ,wiec duphaston nie bedize potrzebny
U mnie kwas foliowy był 5mg a nie jak folik 0.4mg ,właśnie jak ma Dosia, razem z Duphastonem. Teraz witaminki ale raz- dwa razy w tygodniu nie częściej.

ja kwas foliowy tez mam brac 2x 5 mg dziennie !

a i jeszcze magnez + b6 bo zacyznaja mi rece i nogi dretwiec i skurcze wiec musze jesc co jakis czas tak jak witaminki Prenatal
 
Gratuluje udanych wizyt :-) i tego że wiecie już niektóre kto tam w brzusiu siedzi, ja już mojego usg nie mogę się doczekać a jeszcze ponad tydzień:confused:
 
hej hej.

Ja juz po wczorajszej wizycie. Tak sie usmialam, pozartowalam troszke z lekarzem :-) Sam z siebie od razu wypisal mi zwolnienie , zanim go poprosilam o nie!!!
Z dzidzia ok. Slyszalam serduszko. Ale walilo hehe . Waga niestety bez zmian:-( Mam kolejny miesiac pt. "dieta na mase". Myslalm ,ze przytlam troszke, ale mylilam sie ...
Oczuwiscie dostalam witaminki na poczatki anemi, magnez i dalej na nospie przy bolach brzuszka.No i jeszcze raz robie toksoplazmoze.
teraz z niecierpliwoscia czekam na usg - w przyszlym tygodniu!!!
Na ataki dusznosci i problemy z oddychaniem lekarz powiedzial mi,ze tak moge miec, poniewaz macica podnosi sie do gory i moze uciskac. Wiec bez stresu:-) Tylko jak robi sie slabo trzeba szybko usiasc :-)
:
 
reklama
Do góry