reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

reklama
Dziewczyny gratuluje duzych bobaskow :)
ja mialam usg w poniedzialek ale niestety nie dostalam zdjecia
z moim dzidziusiem wszystko ok rosnie szybciutko i z tego co lekarz powiedzial to na 90% dziewczynka, bo troche uparta odwrocila sie do nas pupą i nie mogl dokladnie sprawdzic.
 
Moge sie pochwalic wymiarami bobaska:
CRL (Crown Rump Length)-długość ciemieniowo siedzeniowa: 90,43mm
BPD (Biparietal Diameter)-wymiar dwu ciemieniowy:26,68 mm
HC (Head Circumference)-obwód główki:105,53 mm
AC (Abdominal Circumference)-obwód brzuszka:85,06 mm
FL (Femur Length)-długość kości udowej:14,44 mm
 
Slyszalam dzisiaj serducho alez sie ciesze... Jestem troche niezadowolona bo polozna dzwonila do szpitala zeby mi przesuneli termin usg na wczesniejszy i.. nie udalo sie powiedzieli ze nie da rady, wiec musze czekac jeszcze 12 dni. Zla tez jestem bo jak pujde zrobic to usg to juz bedzie za pozno na zbadanie na syndrom down przez usg tylko zrobia mi z krwi (czy ktora z was tak miala?) no ale serducho pieknie bilo:))))
 
reklama
witajcie, witajcie,
ja tez byłam dziś u mojej ginki i z jednej strony mam powody do radości bo potwierdziła, że dzidziuś piękny i zdrowiutki
a z drugiej strony... nieco gorzej jest ze mną - jak zobaczyła moją morfologię a przede wszystkim poziom żelaza to złapała się za głowę i mam skierowanie do Instytutu Hematologii gdzie sprawdzą dlaczego nie przyswajam żelaza. Zapewne czekają mnie zastrzyki z żelaza ale... zobaczymy jak sytuacja dalej się rozwinie - najpierw muszą wszystko posprawdzać. Powiedziała mi też, że jeżeli do końca ciąży będe taka anemiczna to będę miała 'szybki' poród bo z taką morfologią nie powinno się mieć przeciągającego się porodu. Jak ostatecznie będzie - zobaczymy - najważniejsze, że z naszym szkrabkiem wszystko ok.
...a tak poza tym to mam nieodpartą chęć żeby spróbować pójść do innego lekarza - jakiegoś na kartę abonamentową co mam do LIMu albo do jakiegoś lekarza z NFZ-tu bo jednak płacenie za wszystko jest trochę bez sensu i wolałabym te pieniążki przeznaczyć na wyprawkę na przykład.


...aaaa i zapomniałam - WSZYSTKIM WIZYTUJĄCYM GRATULUJĘ PIĘKNYCH I ZDROWYCH DZIECIACZKÓW!
 
Do góry