reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

reklama
Moja córa choć ma ponad 4 lata (tak wogóle to też jest z lipca:-)) to bardzo się przejęła rolą starszej siostry i bardzo sie cieszy że będzie miała rodzeństwo no i z tego względu chce mi towarzyszyć przy USG żeby chociaż przez chwilke zobaczyć maleństwo (to dla niej coś nowego) więc mam zamiar na każde USG ją zabierać:-):-) Tobie Agorana też polecam córe zabrać choćby dla tej radości jaką zobaczysz na jej buzi jak zobaczy maleństwo:-)
 
Witam ja mam syna w twoim wieku tylko że jest z września i tak w ogóle to ja tez jestem z Ełku :-D, jeśli mogę się spytać do kogo chodzisz do lekarza:confused:
 
Hmm, ja tez bym swoich zabrała... ale jakoś nie potrafie się znowu przełamać... ale to juz pisałam na wątku o rodzeństwie...
Może juz pod koniec zabiorę Jacka, o ile zechce pójść.
 
Witam:-)
Izabell juz myslalam ze nia ma nikogo z Ełku. Ja chodze do Łukawskiego do SpecMedu na Gdańskiej. W pierwszej ciąży chodziłam do Rutkowskiej ale teraz ciężko było się do niej dostać więc szwagierka poleciła mi właśnie Łukawskiego. A ty do którego chodzisz??
 
Ja zaczełą chodzić do Gałko ale zmieniam na Falkowskiego przyjmuje tylko w środy w Pro -Medic na Armii Krajowej

Ja już po wizycie wszystko w porządku maluszek kręcił się ciągle no i nie dał się podejrzeć termin zgada się z usg. Kolejne usg za 4 tyg.
 
Ostatnia edycja:
dziś byłam u lekarza, nie u mojego bo jego nie była, byłam u pewnej lekarki, potrzebowałam recepty po duphaston
ona mi zaproponowała mi usg więc chętnie przystałam na to zwłaszcza że pobolewa mnie ostatnio brzuch, dzidziuś rośnie przez tydzień urósł 7mm ale mam skurczoną macicę, mam brać nospę forte i magvit choć nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego...trochę mnie to zmartwiło:-(
poza tym miałam wysokie ciśnienie 150/95 i lekarka mi kazała przejść na dietę, ale nie do końca mi powiedziała na czym ta dieta ma polegać , na pewno zero słodyczy, warzywa owoce, odrzucić wieprzowinę i poza tym nic konkretnego nie wiem.. chyba poszukam coś o diecie w nadciśnieniu i tego spróbuję
poza tym stwierdziła że zaczynają mi się obrzęki bo przytyłam na twarzy!! ona mnie zna bo byłam niedawno w szpitalu i ona tam jest na oddziale, spotkałam tez dziewczynę z która leżałam w szpitalu i ona stwierdziła to samo, że na twarzy przytyłam
ja tego nie zauważyłam i mój mąż też mi nie zwrócił uwagi a on raczej zauważa takie rzeczy

ale na koniec mam fotkę bobaska:-)
 
foteczka pierwsza klasa. dobrze ze z dzidzia wszystko ok. ale z ta dieta to nie jestem w stanie ci pomoc. moze bardziej doswiadczona mamusia
 
Robaczku śliczności masz w brzuszku :) ... a w związku z tym cisnieniem - juz pisałam na innym wątku, ale się powtórzę - zupełnie zrezygnuj z soli
 
reklama
robaczek25- to znaczy ze ja tez mam takie CUDO pod sercem ???? to juz malenki czlowieczek. trzymajcie sie!

nie moge sie doczekac swojego usg, nie moge sie doczekac, nie moge sie doczekac!!!!!:-D:-D:-D

co do diety wybacz ale nie poradze, bylam tylko raz u lekarza na usg i narazie bylo ok. za tydz lub dwa pojde na druga wizyte, pokaze moje wyniki i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.
 
Do góry