reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Witam
Ale się wkurzyłam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Poszłam dziś spaecjalnie po 11 żeby był inny lekarz a tu guzik cały tydzień ten sam przyjmóje ehhh i poszłam do tego samego co byłam ostatnio
Ale muszę przyznać że dziś chyba miał dobry dzień bo bardziej był rozmowny i wogóle dziś jestem zadowolona z wizyty.
Dostałam skierowanie na usg w końcu, tętno słyszałam i kolejna wizyta 28.01 za 3 tyg aż byłam zdziwiona że tak szybko :baffled::nerd:
A 13.01 mam USG ;-).
Pytałam o witaminy lekarz powiedziała że już można przyjmować.
 
reklama
Dziewczyny cieszę się, że u Was wszystko dobrze i gratuluje dużych dzieciaczków. Trzymajcie kciuki o 17, jakiś dziwny niepokój mi towarzyszy:-(.
 
Sam mocno trzymam kciuki, myślę Twój niepokój okaże się nieuzasadniony, ale doskonale rozumiem Twój nastrój, bo dokładnie tak samo się czułam. Powodzenia :-)
 
Sam wszystko bedzie ok. moj gin tez widzi jak przychodze do niego ze sie boje czy wszystko jest ok i pierwsze co robi to usg a potem to juz spokojnie wizyta przebiega. ten strach chyba juz bedzie nam towarzyszyl do konca ciazy.
 
ale jestem szczęśliwa, nareszcie miałam usg i widziałam moje maleństwo:-):-)
ma 47mm i machało rączkami i nóżkami i powiem wam że to naprawdę najpiękniejszy widok w życiu:-):-):-)
poryczałam się oczywiście;-);-)

tylko się zamotałam i zapomniałam poprosić o wydruk i nie mam na co teraz patrzeć, ale najważniejsze że wszystko jest dobrze i jestem przeszczęśliwa:-):-):-):-)

Sam
wszystko będzie dobrze, rozumiem twoje obawy ale każda z nas je ma, taki już los kobiety;-);-)
twoje maleństwo jest zdrowiutkie i ma się świetnie i nie zamartwiaj się na zapas
trzymam kciuki bardzo mocno
 
robaczku to super. ciesze sie ze u Ciebie wszystko w dobrze i dzidzia zdrowa. ciesze sie razem z Toba..
 
reklama
Sam trzymam kciuki :-)
robaczek_25 ale ci zazdroszczę jesteśmy w podobnym cyklu mam nadzieję że na jutrzejszej wizycie mi maleństwo też pomacha. Jak miałam robione oststanio USG to moja dzidzia miała 9,7 mm. Byłam wtedy w 6 tyg.
Mój gin na każdej wizycie dawał mi fotki mam nadzieję że jutro nie będę musiała się upominać. Bez fotki nie wyjdę :-D
 
Do góry