reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Gabiaz,również gratuluję córeczki,suuuuper :-):-):-)

Ja jutro na badania ;-) i kochana glukoza :szok:.......będzie dobrze...ale se tłumaczę :-D:tak::-D....echhhh
 
reklama
Gabiaz gratuluję córki, bardzo ładne imiona, moj mąż bardzo lubi imie Karolina:-)

Kasiulka nie taki diabeł straszny jak go malują, ja dzis robilam glukozę i jakoś dalam radę:tak::tak::tak: trzymam kciuczki
 
Witam kochane po działkowej labie :-):-):-)
AsiaJan86 zdrówka kochanie i bez nerwów :-):-):-) WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE :-):-):-)
gabiaz GRATULECZKI ZDROWIUTKIEJ KAROLINECZKI :-):-):-)
Proszę uścisnąć za mnie kciuczki o 15.20 bo jadę do gina z tymi mojmi kosmicznymi wynikami :baffled: mam tylko cichą nadzieję, że więcej bzdur prócz tej glukozy już nie wyczyta ... Sama myśl o trzeciej próbie napawa mnie lękiem i niechęcią ... no ale cóż jak będą kazali to powtórzę :baffled:
Życzę Wam milusiego i wesołego dzioneczka :-):-):-) buziaczki :-):-):-)
 
witam i ja wszystkie lipcóweczki:-)
proszę o kciuki i za mnie trzymać:tak:
o 18.40 mam dzisiaj wizytę u pani doktor, odbiore tez wyniki badań ( morfologia, mocz i toksoplazmoza). Ciekawa jestem jak tam moja hemoglobina :baffled:

jak wrócę napiszę co tam i jak :tak:
 
I ja dołączam do trzymających kciuki wa wszystkie wizytujące Mamusie :) - będę miała przy okazji usprawiedliwienie, że nic nie robię :)))
 
reklama
oj trzymajcie trzymajcie....:-(
właśnie otrzymałam smsa z przychodni do której chodze do gina i gdzie robiłam badania, ze badania laboratoryjne, które ostatnio zrobiłam wymagaja konsultacji lekarskiej...:wściekła/y:
czyli brak poprawy:wściekła/y:, niestety , a tak sie starałam... piłam wszystkie specyfiki i jadłam tak jak mi kazała Pani doktor....

jednym słowem załamka na całego... :-:)-:)-(trzymajcie mocno kciukasy...:tak::tak::tak:
 
Do góry