reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po obu stronach brzuszka (nasze brzuszki i zdjęcia usg)

Kamila rosną rosną :) wgl moj lekarz jakis dziwny ehmmm:( Nie powiedział mi ani razu jak serducho bije ile uderzeń ani nawet nie słyszałam ;( dodam ze lekarz do ktorego chodze jest u mnie w miescie ordynatorem w szpitalu ... Kamila naprawde zaZdroszczę ginka bynajmiej wszystko wiesz i masz opisane szczegółowo ja nie dość ze nie slyszalam serduszka nie wiem ile bije to jeszcze nei widzialam czy dzidzius sie ruszal ;( tylko zdjęcie usg mam. Jak tak Was czytam to zazdroszcze naprawde. Zwłaszcza ze to moja pierwsza ciaza i nie oszukujmy sie jestem ciekawa co jak gdzie po co dlaczego i wogole.
Mi też ginek nigdy nie mówi jak szybko bije serduszko i go nie słyszałam i jakoś nie jestem z tego powodu nieszczęśliwa ;-) Widocznie nie jest to aż tak ważne.
 
reklama
Kamila no jest jest różnica :) ja chciałam iść prywatnie tak w 17tc czyli ostatni tydzień grudnia na usg i właśnie chcę iść prywatnie. Może uda się stwierdzić płeć maleństwa ;D
maćku może i nie ale chciałabym słyszeć hmm szczerze mówiąc nie codziennie można posłuchać bicia serduszka maleństwa które nosisz. Osobiście uważam, że to jest coś wspaniałego tzn tak mi się wydaję gdyż sama jeszcze nei słyszałam.
 
Mysle ze Czas najwyzszy otworzyc ten temacik :)
wstawiac zdjecia Dziewczyny i chwalic sie jak najszybciej Swoimi rosnacymi brzucholkami :)

a oto Moj brzuszek ,i Domek Moich Blizniakow:tak: 12tydz3dn:)
SAM_0392.jpg
 
Ostatnia edycja:
piękny brzusio :)

Ja niestety nie będę cieszyć się ładnym brzuszkiem, od zawsze mam swój własny brzuch z tłuszczykiem więc tak wyraźnie ciąży na nim nie widać, w sumie zupełnie nie widać, że jestem w ciąży. Trochę zazdroszczę :-)
 
Ja to znowu wyglądam jak w 5 miesiacu:baffled: Taki ładny mały brzuszek to bym chciała mieć :tak: U mnie to już się pod cyckami zaczyna, może wrzucę zdjęcia, ale nie ma się czym chwalić...większość to tłuszcz:-D
 
reklama
asiia śliczny brzusio

no ja podobnie mam :zawstydzona/y: w sumie to chyba tłuszczyku trochę mi przybyło jeszcze troszkę poczekam i wstawię dwa zdjęcia dla porównania :)
 
Do góry