reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po obu stronach brzuszka (nasze brzuszki i zdjęcia usg)

reklama
Dziewczyny super foteczki:-) a bobaski cudne:tak:
Ja mam wizyte w poniedzialaek :tak: to juz tylko kilka dni i zobacze moj cud:tak:- mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze
 
pomyłka 56mm :p

siula, sicipol kurde dziewczyny albo ja źle widzę albo nie wiem ale mam napisane ze 56MM a nie CM patrzałam kilka razy i jest mm <hmmmm>
 
Ostatnia edycja:
Kamila rosną rosną :) wgl moj lekarz jakis dziwny ehmmm:( Nie powiedział mi ani razu jak serducho bije ile uderzeń ani nawet nie słyszałam ;( dodam ze lekarz do ktorego chodze jest u mnie w miescie ordynatorem w szpitalu ... Kamila naprawde zaZdroszczę ginka bynajmiej wszystko wiesz i masz opisane szczegółowo ja nie dość ze nie slyszalam serduszka nie wiem ile bije to jeszcze nei widzialam czy dzidzius sie ruszal ;( tylko zdjęcie usg mam. Jak tak Was czytam to zazdroszcze naprawde. Zwłaszcza ze to moja pierwsza ciaza i nie oszukujmy sie jestem ciekawa co jak gdzie po co dlaczego i wogole.
 
LEnka a czytałaś moją opowieść z USG co miałam 2 dni temu ??? Żadnych pomiarów nie sprawdziła czy serce bije nie dala mi nawet zobaczyc na monitorze bylam wsciekla ... nie chciala nawet dać zdjęcia musialam z placzem prosić. To nie była moja lekarka prowadząca ciażę bo moja nie robi usg ... tylko była polecona przez moją gin. Wściekłam się i zapisałam się od razu na dzisiaj prywatnie. no i widac efekty płacisz to masz to co chcesz:D dlatego postanowailam juz zawsze chodzic prywatnie ... bo ejstem mega zadowolona wszystko widzialam wszystko slyszalam i mam 5 fotek malucha .
 
reklama
dodam jeszcze ze ta walnięta lekarka co robila wtedy zmierzyla tylko dziecko i wyszlo jej 62 mm a dzisiaj jak dokladnie przez godzine go oglądałyśmy na usg prywatnie okazało się że ma 78mm. jest różnica prawda?
 
Do góry