reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plotuchy starajacych(rozładowanie napięcia:)

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Axxa odrazu humorek sie poprawia, dzieki bo u mnie ostatnio kiepskawy
 
reklama
przychodzi na Izbe Przyjec facet z nozem wbitym miedzy zebra
Lekarz podchodzi oglada i pyta faceta:
-boli to pana?
Na co facet:
-niee tylko jak sie smieje
 
dziewczyny sypnijcie jakims dobrym kawalkiem , a moze ktos chce poplotkowac , bo ja mam teoretycznie godzinke pracy , ale zadnych zlecen ;D wiec mam czas ;D , stwierdzilam , ze na koniec tygodnia moge sie troszeczke poobijac
 
ja mam sprawozdanka juz za sobą choc miałam czas na zrobienie do przyszłegoczwartku wiec teraz troche leniuchuje ;D
 
u mnie w pracy albo urwanie głowy albo przestuj dzis strasznie mi sie dłuzy zresztą tak jak wczoraj ;) chyba sie rozleniwiłam troszke po tych 4 dniach wolnego ;D :D :laugh:
 
Rozwód
Adwokat pyta swojego klienta:
- Dlaczego chce się pan rozwieść?
- Bo moja żona cały czas szwenda się po knajpach!
- Pije?
- Nie, łazi za mną!

Dwóch ruskich chcialo przejsc przez granice i przemycic egzotyczny gat. wiewiórki,lecz nie wiedzą jak.Jeden mowi:wsadze ją sobie w gacie tam nikt nie sprawdzi.Podzas kontroli rusek nie wytrzymał i zawył z bólu.Po fakcie podczas podróży do wiezienia za przemyt drugi rusek pyta:przeciez już prawie nam sie udało co się stało?
Że z dupy zrobiła sobie dziuplę to rozumiem, z jaj orzechy też, ale jak chciała zaciągnąć orzechy do dziupli to juz nie wyrobiłem!!!
 
>> Na plaży dla nudystów rozmawiają dwa penisy. Jeden
> śliczny, wypasiony a
> > > > >> drugi jakiś taki szary i pomięty.
> > > > >> - Ładnie wyglądasz - mówi ten brzydki.
- Wiesz - dumnie odpowiada piękniś - bo ja strzelę jedno  bzykanko  i potem tydzień odpoczywam.
> > > > >> - To masz fajnie, ja dzień w dzień "rąbię" po  pięć, sześć razy. Nie mam,  kiedy odpocząć...
> > > > >> - To spróbuj się nie podnosić - radzi pierwszy -
> Słyszałem, że to pomaga.
> > > > >> - ***** tam pomaga - odpowiada ze złością ten
> "pracowity" - Kiedyś się  nie  podniosłem, to mnie k......mało nie zjedli!
 
reklama
;D
Axxa z kad ty kochana bierzesz te kawaly , rewelacyjne  ;D
gosia ja zdecydowanie tez sie rozleniwilam , ale nie na dlugo od poniedzialku duzo pracy papierkowej i duzo spotkan z klientami , ktorzy przewaznie zawsze marudza , ze to by chcieli inaczej , lepiej ale oczywiscie za ta sama cene  ;)
no nic w kazdym razie od poniedzialku wiecej pracy
 
Do góry