reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
popieram, i tak nie zdasz :-D:rofl2:
olka jak bedziesz chciala ten wozek to daj cynk cos pokombinujemy ;-) moze jakas ciotka z dziadowskiej hameryki ci wysle :-D

ciotka to by mi nawet dziurawej opony nie wyslala....no cóz z rodzina to sie dobrze za fotce wychodzi,ona jeb...... sama by chciala zeby jej cos wyslac:)

A co do ZACNEJ FILOZOFII.....TOŻ TO ZJECHANY PRZEDMIOT W PIZDU,ale jutro nie liczcie na mnie zabieram sie OSTRO za nauke platona,arystotelesa,tomasza z akwinu i tych innych pedałów i homoseksualistów
 
ciotka to by mi nawet dziurawej opony nie wyslala....no cóz z rodzina to sie dobrze za fotce wychodzi,ona jeb...... sama by chciala zeby jej cos wyslac:)

A co do ZACNEJ FILOZOFII.....TOŻ TO ZJECHANY PRZEDMIOT W PIZDU,ale jutro nie liczcie na mnie zabieram sie OSTRO za nauke platona,arystotelesa,tomasza z akwinu i tych innych pedałów i homoseksualistów
ciebie to chyba faktycznie ta filozofija w pizdu jak to nazywasz przymulila totalnie bo ja o ciotce to wariatko jedna pisalam o sobie a ta mi tu z jakimis starymi ciotami i oponami wyskoczyla :szok: buahahaha
CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM!!!:rofl2:
 
ciebie to chyba faktycznie ta filozofija w pizdu jak to nazywasz przymulila totalnie bo ja o ciotce to wariatko jedna pisalam o sobie a ta mi tu z jakimis starymi ciotami i oponami wyskoczyla :szok: buahahaha
CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM!!!:rofl2:
łłłłłłłłłłłłłłłłłłłłooooooo matko

to ja faktycznie zamulona tymi homo:szok:
jak nic musze zdać tą filozofije bo jak tak dalej pójdzie to ja sie uwstecznie albo zmienie kierunek studiów z resocjalizacji na filozfie
 
łooooolcia kobito mam nadzieje ze w tej stolicyji sie w koncu wyrobisz buahahaha i kiedy ta parapetowe w koncu planujecie? moze sie wirtulanie dolacze :-)
 
reklama
Do góry