reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
Hej Kiya. Za Tobą też zatęskniłam. Olcia jak tam życie w wielkim świecie?
a tak sobie...... wszedzie daleko,dużo ludzi,mega KORKI ,poprostu zycie w wielkim miescie!!!!!!!!!!!!!!! hahhahahahha

no tak, teraz olcia napisala 3 posty, zwolala wszystkie czarownice i sie zmywa z forum.

nie 3 tylko 12 :-D:-D:-D
poszłam położyć gnoma,ale niestety ona nie chętna do spania
NormlaNIE ZAraz mnie trafi na miejscu szlag lub jakas inna cholera:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
aaaaaaaa dziękować
ja siedze i serwetki wycinam , jeszcze dzisiaj klejenie czeka.
a pudelka juz skonczylas? wogole masz juz cos calkiem gotowego czy wszystkiego tak po troche robisz?:tak:
wogole dziewczyny chcialam wam powiedziec ze kiya to niezla artystka i strasznie fajne pomyslowe prezenty robi!
 
mam pokończone prawie wszystko , dzisiaj kończę resztę i potem tylko lakier bezbarwny zostanie , dlatego kleje wszystko ze jak sie wezmę za lakierowanie to taśmowo
 
a tak sobie...... wszedzie daleko,dużo ludzi,mega KORKI ,poprostu zycie w wielkim miescie!!!!!!!!!!!!!!! hahhahahahha



nie 3 tylko 12 :-D:-D:-D
poszłam położyć gnoma,ale niestety ona nie chętna do spania
NormlaNIE ZAraz mnie trafi na miejscu szlag lub jakas inna cholera:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a ja uwielbialam w warszawce mieszkac, gdybym kiedykolwiek miala mieszkac w polsce to tylko stolica wchodzi w rachube. Nie denerwuj sie na dziecko! Przytul. buziola daj, zaspiewaj piosenke swoich seksi glosikiem :-D
 
toż to DIABEŁ WCIELONY
ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁO MATKO po kim to dziecko taklie jakieś nieteges:eek:

aaaa już wiem WSZYSTKIE ZŁE GENY SĄ PO OJCU hahahaha

A czy wam mówiłam ze idziemy na sylwestra ?????
Znajomi nas wkrecili na bal do nyskiego domu kultury hahahaha
Suknia juz zakupiona i buty też,ale upatrzylam sobie jeszcze dwie inne sukienki wiec jak tylko bede miala czas to podjade zobaczyc a tą co kupiłam moge oddac hahahahaha:laugh2:
 
reklama
Do góry