reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

sofik a wiec..... mialam toledo coneco,potem coneco solara,nastepnie lira4,a teraz chicco multyway..... ale osoatnio cos tam szukam po allegro ehhhh.... moj mąż po zakupie kolejnego wózka czyli chicco stwierdzil ze fajny pewnie do wiosny :tak:

kiya mój króliczku....buzioleeeeeeeeeee :elvis:

pawcia ciebie tez buziam mocno mocno :-p
 
reklama
Sofik dzięki ale chyba następne idą bo młody znowu zaczyna jadkę robić, wszystko do buzi z dzikim wzrokiem
Oj olcia kochana babo :-)
My wigilie u teściów i całe święta bo moi rodzice na urlop jadą do Egiptu i wracają w nocy w drugi dzień świąt. dopiero. ja prezenty jade tasmowo a że wymyśliłam w tym roku sobie prace ręczne to na nic wieczorem nie mam czasu.
 
kiya no to kroliczkiem zostalas :-) gratulacje ha ha ha
olcia cos malo tych wozkow wymienilas, na tych zdjeciach o wiele wiecej ich bylo!
 
pawcia ty do okulisty idz :)
ja nie wiem gdzie ty widzialas tyle wozków hahahah
chyba ze moj ukochany ma drugie konto na nk z inna panią buhahahah:-)
a jakies tam dwie inne mu prawie na kolanach faktycznie siedzialy :-D:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2: ale pisal ze to kolezanki hihi;-)
ale jak chcesz to zaczne tu wklejac fotki haha, niech sobie kolezanki forumowe poogladaja twoj towar :-D...wozki znaczy sie hahaha
 
aaaaaaaaaaaaaaa te dwie :) to dżastina i andzia hahahahaha
moje przyjaciólki trolice-alkoholiczki hahahaha
oczywiscie obie też już dzieciate

A co mam wkleic nowaczka.....a po kiego grzyba
Ja tu najwazniejsza jestem:cool:


anik ty to ty??????? :)
 
aaaaaaaaaaaaaaa te dwie :) to dżastina i andzia hahahahaha
moje przyjaciólki trolice-alkoholiczki hahahaha
oczywiscie obie też już dzieciate

A co mam wkleic nowaczka.....a po kiego grzyba
Ja tu najwazniejsza jestem:cool:


anik ty to ty??????? :)
Olcia dawaj fote męża bo przystojny jest haha.

To ja we własnej osobie. A co zatęskniłaś?:szok:
 
reklama
A co mam wkleic nowaczka.....a po kiego grzyba
Ja tu najwazniejsza jestem:cool:


anik ty to ty??????? :)
jakiego nowaczka, teraz to ty do okulisty haha...ja o wozkach pisalam a ta odrazu sie chciala chwalic swoim chlopem :szok:

hej anik, dawno cie nie bylo, wlasciwie to wpadlas tylko i jeszcze szybciej sie stracilas.
 
Do góry