reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
Ania sliczne sciany bedzie miala Szymus...
M mamy tez tego liscia i stlik z mammuta :)

dziewczyny jakie mam kupic haczyli do buzza??????? na torbe bo chce kupic. PAwimi chyba ty wiesz jakie? jak sie je matuje , plissssssssss pomocy !!!!!
 
sofik ja mam z kazda torba orginalne:-(ale wiem ze np. www.petuniapicklebottom.com ma oddzielnie do kupienia takie haczyki. Podejzewam ze sa niestety drogie bo te torby tez do tanich nie naleza.
Kasia wyslalam dzis kubek poczta, mam nadzieje ze go dostniesz do miesiaca, bo ja na swoj zestaw do dazzle czekalam prawie 7 tygodni:szok:byl wlasnie poczta wyslany. Ania w przyszlym tygodniu podjade do sklepu gdzie te kocyki byly, o ile dobrze pamietam to cos kolo $10-15 kosztowal. Dobra ide cos na grilla wrzucic, dzisiaj rozowy losos, male zlote ziemniaczki gotowane w calosci na parze i mieszane mlode warzywa z sosem serowym :)))) Lososia juz mam przyprawionego tylko grilla wlaczyc. To lecem, na razie:tak: Tak a propos to stuknela nam setnia strona!
 
acha, znalazlam wozek do torby :) http://www.baby.com.pl/szczegoly.php?Wozek_spacerowy_Verve_firmy_Britax__kolor_Blackberry&przedm=7758954&grupa_p=1&pwd[1]=%2F1%2F100792%2F7747115&sortuj=kod
niestety w europie tylko, miedzy innymi w pl, u nas byly krotko, dwa lata temu i takiego koloru nigdy nie bylo, gdzie niegdzie na glebokiej wyprzedazy mozna czarny albo ewentualnie czerwony znalezc ktorego oczywiscie nie chce. Ja chce ten blackberry :) bo chyba pasuje...popatrzcie zreszta http://www.essentialsbrands.com/yahooweb/Lana-Eggplant.jpg
 
;-)a masz gdzies foto jak masz to zapiete i jak one wygladaja??
bo ja znlazlam na ebayu lkika ale cos mi nie pasuje ze bedzie to zjerzac na dol :baffled:

Pawimi wozek fajny!!! pasuje hehhe:-)
 
oj ciezko ze zdjeciem bedzie.....taka z petunia pickle bottom mialam wlasnie z ta ich torba zielono-zolta ktora z buzzem uzywalam

tutaj na dole masz, tylko patrz na uchwyty nie na nas :) my bylismy na spacerze w 45 stopniowym upale i pamietam ze bylam ledwo zywa:-) co tez zdjecia wyraznie pokazuja:-D:-D
te haczyki napewno nie zjezdzaja...

 
acha, znalazlam wozek do torby :) Świat Dziecka :: Wózek spacerowy Verve firmy Britax kolor Blackberry[1]=%2F1%2F100792%2F7747115&sortuj=kod
niestety w europie tylko, miedzy innymi w pl, u nas byly krotko, dwa lata temu i takiego koloru nigdy nie bylo, gdzie niegdzie na glebokiej wyprzedazy mozna czarny albo ewentualnie czerwony znalezc ktorego oczywiscie nie chce. Ja chce ten blackberry :) bo chyba pasuje...popatrzcie zreszta http://www.essentialsbrands.com/yahooweb/Lana-Eggplant.jpg
kolorki wyglondaja idento ale ciekawe czy w rzeczywistosci bylby by takie same czasem roznia sie w realu , zapp jest ladniejszy wiec daj se spokoj z wozkiem a torbe dopasuj do czegos innego :-)
albo poszukaj takiej wkladki do pluto a najlepiej to kup rozowa bo chyba jest taki kolorek z tego co pamietam ,roz i braz fajnie ze soba graja i dotego fiolet torba - mi by sie podobalo :-) fajna kombinacja .
ciesze sie bardzo ze wyslalas kubeczek moze przyjdzie pod koniec wakacji hi hi zawsze to lepiej pozno niz wcale to teraz czekam na emaila od ciebie z nr. konta no i suma czy zmiescilam sie w kwocie ??:confused:
 
Ostatnia edycja:
kolorki wyglondaja idento ale ciekawe czy w rzeczywistosci bylby by takie same czasem roznia sie w realu , zapp jest ladniejszy wiec daj se spokoj z wozkiem a torbe dopasuj do czegos innego :-)
albo poszukaj takiej wkladki do pluto a najlepiej to kup rozowa bo chyba jest taki kolorek z tego co pamietam ,roz i braz fajnie ze soba graja i dotego fiolet torba - mi by sie podobalo :-) fajna kombinacja .
ciesze sie bardzo ze wyslalas kubeczek moze przyjdzie pod koniec wakacji hi hi zawsze to lepiej pozno niz wcale to teraz czekam na emaila od ciebie z nr. konta no i suma czy zmiescilam sie w kwocie ??:confused:
powiem tak, podaruj sobie to przelewanie bo to dla mnie w sumie grosze takie(mniej wiecej 4 i pol kawy ktora co rano pije:-D), wiecej zachodu z tymi kontami i tak to nie moje konto tylko meza:-) wiec z tego nie skorzystam jak mu wplacisz ha ha ha:-D i prosze go juz tydzien zeby mi dal te numery a on nie pamieta. Moze kiedys jak bede w pl to mnie na 4 kawy zaprosisz :happy2:
jesli chodzi o wozek....czy ktoras moze isc go zobaczyc do sklepu? ania? swiat dziecka....w w-wie....ciekawa jestem jak on na zywca wyglada i czy wart mojego zachodu....
 
reklama
Ja lubie w Ikea jeszcze to że jak potem mi bedzie coś potrzeba , to zawsze można dokupić i to z tej samej kolekcji , lub w tym samym kolorku , bo z większości firm trzeba od razu kupić komplet . a po co takiemu maluchowi zastawiony pokój:tak:

gie-oska-

IKEA | Spanie | Łóżka
ma tą kolekcję leksvik to łóżeczko ( bo się trafiło na przecenie to już nabyliśmy ) , do tego komode i szafe . Teraz jesteśmy na etapie robienia mniej więcej takich ścian . Będzie miał Szymuś kolorowo. Do tego mam pościel z rainforest od Pawimi też w takich fajnych kolorkach :-D:-D
oj dzieki kochana za odpowiedz ja sie wlasnie zastanawiam nad meblami dla Mai bo albo mamuty z ikei albo te leksvik ale jak wezme mammuty dla Majki to i tak kupie leksvik dla drugiego bobo co jest w drodze hehe...i powiem Ci ze ja tez chce takie sciany i naklejki dla corki kupic Ty pewnie bierzesz safari mi tez sie te najbardziej podobaja ile dalas za naklejki ponad 200zl tak??
oj ciezko ze zdjeciem bedzie.....taka z petunia pickle bottom mialam wlasnie z ta ich torba zielono-zolta ktora z buzzem uzywalam

tutaj na dole masz, tylko patrz na uchwyty nie na nas :) my bylismy na spacerze w 45 stopniowym upale i pamietam ze bylam ledwo zywa:-) co tez zdjecia wyraznie pokazuja:-D:-D
te haczyki napewno nie zjezdzaja...


Pawimi buzz jak zwykle rewelacyjnie sie prezentuje\:-)uzywasz go jeszcze w ogole??doczekam sie zdjecia buzza Twojego z tym terenowym kolem??bo ja czekam i czekam i nie ma:-(
 
Do góry