reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

gieo-ska - ja napewno kupie z Mamuta stolik i te krzesełka bo to super , wybrałam te drewniane , bo i tak je zawsze mozna przemalować jakąś bejcą jak się upre . Zresztą ściany kolorowe , to już nie chciałam z kolorowymi meblami przesadzać za bardzo . Ale mamuta tez sa super mebelki . No i komode i szafę mam z normalnej kolekcji a nie dla dzieci , bo jakoś większa ta komoda i więcej szuflad ma . Można więc przebierac i wybierać .
Naklejki kupiłam takie : TNIEMY CENY!!! NAKLEJKI WIELKIE SAFARI - 2.5m2!! (664333936) - Aukcje internetowe Allegro
tylko nie maluj ścian farbami z teflonem bo się gorzej trzymają wtedy . ja dostane jakies testowe żeby zobaczyć czy nie będą odpadac , bo dopiero w info po zakończeniu aukcji jest to napisane .. Jakby nie mogli na aukcji napisać , to bym normalne farby nabyła

pawimi - nie wiedziałam u nas w zadnym sklepie wózków tej firmy :( .. Ale jak będę u siebie w SD to zobacze . jakoś pewnie za jakiś czas, bo ja teraz na wsi mieszkam he he . A kocyk zobacz jak możesz :)
Szkoda że nie można kupić tapicerek do zapp w różnych kolorach i żeby je wymieniac . Musisz sobie nabyć maclarena , tam się tylko dokupuje te wkładki i już masz inny wózek :)
 
reklama
widze ze juz dzis swietujecie weekend:tak: u nas w nocy byla potworna burza az nam wszystko poprzewracalo na patio. Taka ciezka potezna hustawka rzucalo po calym trawniku:) dzis wszedzie ostrzezenia przed tornado, silnymi burzami, zalaniami....strasznie duzo wody wszedzie i drzew nalamanych:baffled: weekend ma byc bardzo upalny i duszny....pewnie bedziemy sie smazyc na lodkach:-) no nic, milego weekednu zycze, odpoczywajcie dziewczynki i do uslyszenia!
 
Dziewczynki
Chciałabym się dopytac doświadczonych koleżanek, jestem w 4 tyg ciąży (mojej pierwszej) w nocy miałam dwa dośc silne skurcze i pojawiła się kropla krwi, a potem leciutko zabarwiony śluz. teraz ani bóli ani krwi nie ma. Czy takie rzeczy się zdarzają? Czy może to wskazywac na zbliżające się poronienie? Wizytę u gina mam dopiero w poniedziałęk... proszę podpowiedzcie coś.
 
Kazde krwawienie w ciazy trzeba sprawdzic, niestety lekarz cie nie minie.Moze to byc poczatek poronienia ale tez moze byc wszystko w porzadku.Czasem kobieta krwawi w dniu spodziewanej miesiaczki a czasem sa i takie ktore maja okres przez jakis czas (moja bratow amiala 4 miesiace okres i nie wiedziala ze w ciazy jest) Ale trzeba to sprawdzic i niestety my zadnej diagnozy ci nie wystawimy..
 
Ostatnia edycja:
Kazde krwawienie w ciazy trzeba sprawdzic, niestety lekarz cie nie minie.Moze to byc poczatek poronienia ale tez moze byc wszystko w porzadku.Czasem kobieta krwawi w dniu spodziewanej miesiaczki a czasem sa i takie ktore maja okres przez jakis czas (moja bratow amiala 4 miesiace okres i nie wiedziala ze w ciazy jest) Ale trzeba to sprawdzic i niestety my zadnej diagnozy ci nie wystawimy..
zgadza sie, moze to byc cos zupelnie naturanego i nieszkodliwego a moze oznaczac komplikacje wiec najodpowiedniejsza rada jaka mozemy ci udzielic bedzie taka ze powinnas zglosic sie do swojego gina po konsultacje.
 
reklama
Do góry