reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
kasia nie bylam jeszcze tam...to jest daleko, mysle ze jakies 50-60 km wiec pojade jak bede miala cos do zalatwienia w tamta strone. Nie martw sie, moj tata cos chcial to bede musiala jechac wyslac niebawem :)Dziewczyny znacie zoopery? Jakie macie zdanie o tych wozeczkach?
 
no to dupa, juz nie jade - wlasnie napisala do mnie ze ma jakies sensacje zoladkowe i fatalnie sie czuje co oczywiscie wyklucza lunch....a szkoda bo mamy troche wiesci do wymiany i musza poczekac do przyszlego tygodnia! No cholera dzien mi rozwalila bo mialam juz wszystko zaplanowane i poukladane hihi i ....co ja teraz bede robic???? musze chyba na zakupy jechac ha ha ha...tak a propos to dzis moje torby maja przyjsc - te wsysztkie trzy ktore zamawialam przed weekendem. Sama jestem ciekawa to co za cuda wynalazlam. No nic, ide na spacer w takim razie. Wiecie co, cieszylam sie ze mam lato wolne i posiedze sobie luzacko w domciu ale chyba wole pracowac. Jak sie tak siedzi bez sensu to zycie ucieka bezproduktywnie a pracujac przynajmniej mamy "pracujace" wylacznie w domach i zajmujace sie dziecmi!!! Naprawde, dla mnie to wielka umiejetnosc, ja tego nie potrafie robic i nie nadaje sie kompletnie do tej roli.

szkoda ze nie mozesz wpasc do mnie tez sie nudze :-p u mnie ciagle leje napila bym sie jakiegos piwa ale z kim ? nikogo procz mnie i filipa w domu nie ma :-(
 
he he, no z filipem to jeszcze nie pij piwa :)))) a maz w pracy? a gdzie masz adriana? u taty? no szkoda ze nie moge wpasc :) w sumie technika tak sprawila ze rozmawiamy sobie jakbysmy byly blisko a realnie to tysiace kilometrow!
 
wiez tyle razy co ja ją pralam to naprawde jest dobra bo po praniu nic sie z nia nie dzieje, gdyby nie to ze mi zniszczyli budze w czasie podrozy (lotnisko):crazy: to by byl jak nowy;-)

Zooper , Sofijka i Ja
 

Załączniki

  • 1008391zj6.jpg
    1008391zj6.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 40
  • 1008396if3.jpg
    1008396if3.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Do góry