reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
gie-oska niech bedzie 3tys. ale to i tak wiecje niz w UK:zawstydzona/y:

larkaa masz taki sam wozek jak Ja, wiec tez jestes na TOPIE:-D Pawimi jest juz nas dwie;-)
A powiedz mi Twoja corka ma na imie Kalina ?? bo tak sie zastanawiam :confused: i powiedz mi twoja gondola tez sie rusza gora dol ???
 
sofik ja nie chce nikogo straszyc takie sa moje odczucia wiem jak sie prowadzil przed zima kiedy filipek byl maly ( to byla czysta przyjemnosc ) a wiem jak jest teraz , wczoraj bylam na zakupach w centrum gdzie teren jest rowny jak szklo a mimo wszystko pchalo sie go ciezko -mogla bym to prownac cos na zasadzie pchania wozka towrewego w sklepie zaladowanego ciezkimi paletami :-D
dla mnie tez jest to nie na reke poniewaz wozio bardzo mi sie podoba i nie chcem z niego rezygnowac dlatego sprobuje kupic te kolo terenowe ,i nie poto zeby pchac go po kostce brukowej czy trawie tylko ogolnie kola pompowane lepiej sie tocza wydaje mi sie ze dodaja wozkowi takiej lekkosci .
a co do tych kol to chyba jakos nie mozemy sie dogadac jest lacznik z dwoma kolkami taki jak jest w buzzie 4 ktory mozna wstawic do buzza 3 i jest kolo terenowe do buzza 3 ale mozna tez go wstawic do buzza 4 ale bedziesz wtedy miec trzy kolowca
 

Załączniki

  • 250_42262359549817c49d9b22.jpg
    250_42262359549817c49d9b22.jpg
    7 KB · Wyświetleń: 17
  • 590746859.jpg
    590746859.jpg
    6,8 KB · Wyświetleń: 13
Ostatnia edycja:
Sofik, tak - Kalina to imię :tak:
a co do ruszania się gondoli w górę lub w dół to nie bardzo rozumiem - mnie chyba nic się nie rusza:confused:
 
Beata o buzz3 tez jest w tym sklepie co piszesz??jakie kolory??z dwoma siedziskami jest??
kasia z tego co ja pamietam bo moja Maja w zwyklym wozku tez mi sie ja ciezko pchalo...wiec chyba wszystkie wieksze dzieci sie ciezko pcha??ale moze sie myle...ja jednak wieze ze buzz do rade do tylu kg co tam pisze ze mozna dziecko wozic...:-)
 
...ja jednak wieze ze buzz do rade do tylu kg co tam pisze ze mozna dziecko wozic...:-)[/quote]



z pewnoscia mozna tylko poprostu juz tak lekko sie nie prowadzi :) moi znajomi waza coreczke 2,5 roku i mowia ze jest ok
 
kasia a Twoi znajomi core woza w buzzie???jak tak to dalas nadzieje mi ze warto kupic ten wozek bo pojezdzi troche!!:-):-)
 
reklama
Do góry