reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
ewylynka obiecuje ze coś Ci poszukam,ale jutro bo dzis musze jeszcze cos zrtopbic na necie
powiedz tylko mi do jakiej ceny potrzebujesz?????
ja teraz mam chicco mutyway(moj czwart wozek juz,no niestety PAWIMI jest w tym lepsza)
 
aniam a ty masz nk?

Mam zaraz ci wysle na priva :)


na BB jest historia Aleksa na BO już się urwała;-)

CZYTAŁAM KIEDYŚ o nim bo czasami wchodze na ten watek ale jakoś nie zwróciłam uwagi na nicki . Dzielna jesteś mamunia - ba jestes wielka kobito:tak:
A maluch jest super silnym facecikiem. Wogóle wszystkie wczesniaczki i ich mamy to superkobity i superdzieci . Bo jak czytałam te watki to nie raz ryczałam jak głupia
 
reklama
Do góry