reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
t4eż tak myślę, tak jak ci pisałam możemy u ciebie mój mąż na błoniu pracuje więcmi bez różnicy. a ty u sikor czarnowidztwo uprawiasz ?
SIKOR czekam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
No więc witam Was kochane kobietki, maniaczki forumowe:-D:-D:-D
11122009189 [800x600].jpg
11122009185 [800x600].jpgkilka sekund przed kichnięciem buuuhahahaha
 
My dopiero od 1,5 miesiąca chodzimy. Tzn. Radek chodzi z Małym bo ja nie umiem pływać:zawstydzona/y: Żałuje że tak późno zaczeliśmy ale w tym roku już 3 razy sie przeprowadzłam:szok:



Na pewno bedę pamietać.:tak:

Fajna sprawa z basenem tym bardziej że potem dziecie samo leci do wody jak ja się przebieram na basenie to mój już z kołem pod drzwiami przebieralni i mnie pogania:-D

aniam będę pamiętać :-)
witaj olka - fasolka:-)

Dzięki dziewczyny:tak: Link cały czas w podpisie będzie , jakbyście miały kogoś komu można podac będę wdzięczna . Bo od tego zalezy czy mała Julcia będzie w miare normalnie funkcjonowała w przyszłości , od tej rehabilitacji póki jest malutka . Ona teraz waży 5900 dopiero a jest w wieku mojego Szymusia który wazy 12.7:-( Ale fajna pogodna z niej dziewczynka i ma wspaniałą mame która nie parcuje tylko z nią ćwiczy ciagle .

ja nie mam nic przeciwko ;-)
Aniam, dowiedziałas się u lekarza?

Jutro na 15:20 wizyta
 
reklama
Do góry