reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
O Beti :-) ciekawe kto jeszcze się pojawi:-) Aleks przystojniak rośnie nonono
Sikor kochana ja mam zamiar w 3 lata uporać się najpierw z licencjatem:-p (w kwietniu będę na Ciebie czekać :-))Kiya zgadamy się jakoś na gg
 
U nas narazie spokój po wyjściu ze szpitala zdarzało mu się jeszcze zachłysnąć przy ulaniu ale już na szczęście sama umię sobie z tym poradzić (wystarczy gruszka do nosa i odciągać ulany pokarm z gardła i nosa:-()
Przez te cyrki z ulewaniem i kolkami przybrał w ostatni miesiąc tylko 400 g no ale widać że powoli mu to przechodzi i mam nadzieje że znów ruszy z tą wagą:tak:
To chyba tyle
A Mateuszowi wyszła górna 4 masakra
miesiąc 5x kupa dziennie, niekiedy i w nocy i wieczny katar:sorry:
 
Pawimi kochana Ty jesteś maniaczką wózków a ja tak myślę żeby na lato zmienić sobie i kupić lekka spacerówkę dla tej mojej diablicy na razie w oko wpadł mi jeden ULTRALEKKI SLAPI 2008 ! ! Wietrzenie magazynu ! ! (849776517) - Aukcje internetowe Allegro
Wie któraś może coś na jego temat??
ewylynka nie kupuj tego wózka,kólka beznadziejne,małe i nieporęczne,po zlozeniu kolumbryna i jakies takie wogole nie fajne,no ale wybor i decyzja nalezy do ciebie
 
reklama
no to mam was, trochę doczytałam

iza i co ciekawego kupilas??
aniam tak, tak...czekamy na wiesci :-)
;-)
poleciałam do Rossmana - kupiłam Julkowi choinkę do pokoiku i odjazdowe drewniane ozdóbki - jutro strzelę fotkę
PAWIMI
JA TO JUZ CI PROPONOWALAM JAKIS CZAS TEMU :)
JA JESTEM ZAAAAA :)

A WOGÓLE TO
CZEŚC LACHONY !!!!!!!!!!!!!!
MELDUJE ŻE FILOZOFIJJJA CHYBA ZALICZONA,W KAZDYM RAZIE COS NAPISALAM
16 STYCZNIA ZACZYNAJA NAM SIE JUZ EGZAMINY WIEC ZNOW ZAKUWANIE Z FOLOZOFII,PODSTAW PSYCHOLOGII I PSYCHOLOGII ROZWOJOWEJ...I TO NARAZIE TYLE JAK NA JEDEN DZIEN HAHAHAHAHA
Olcia co studiujesz? jakąś psychologię czy jak? -przedmioty mi pokrewne ;)

o waszej 5.30 to ja nigdy nie chrapie :-D nawet mi jeszcze spanie nie w glowie wtedy :tak::tak:

Pawcia a co Ci wtedy w głowie?

DOBRA OTWIERAĆ PIWO:shocked2::laugh2:

ale poważnie to każda podaje termin jaki jej pasi mniej więcej bo musimy dla pawimi wcześniej ustalić i ja organizuję spotkanko miedzy Koszalinem, Warszawą a Bydgoszczą:-D
piszę się na spotkanko - daj łyka piwka...ja czerwoną herbatkę popijam, tak się łudzę, że ten zabójca tłuszczu trochę mojego sadełka spali ;)

No więc witam Was kochane kobietki, maniaczki forumowe:-D:-D:-D
Zobacz załącznik 188947
Zobacz załącznik 188948kilka sekund przed kichnięciem buuuhahahaha

Beti witaj kochana... jak Aleks? widzę, że niezły już byczek z niego

Fajna sprawa z basenem tym bardziej że potem dziecie samo leci do wody jak ja się przebieram na basenie to mój już z kołem pod drzwiami przebieralni i mnie pogania:-D
Dzięki dziewczyny:tak: Link cały czas w podpisie będzie , jakbyście miały kogoś komu można podac będę wdzięczna . Bo od tego zalezy czy mała Julcia będzie w miare normalnie funkcjonowała w przyszłości , od tej rehabilitacji póki jest malutka . Ona teraz waży 5900 dopiero a jest w wieku mojego Szymusia który wazy 12.7:-( Ale fajna pogodna z niej dziewczynka i ma wspaniałą mame która nie parcuje tylko z nią ćwiczy ciagle .
Jutro na 15:20 wizyta

za wizytę trzymam kciuki ;) a jak będę miała co oddać z podatku oddam koniecznie na Julcię
 
Do góry