reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Witam!!!
Mam pytanie do Izy podczytałam ze chodzisz z dzieciątkiem do gastroenterologa bo ma kłopoty jelitowe my tez mamy wizyty u takiego specjalisty bo mój mały ma tez małe problemy a co konkretnie dolega twojemu maluszkowi jesli mozna wiedzieć???
 
reklama
łikend był więc każda chyba z rodzinką siedziała:-p
a dziś mnie nie była pół dnia bom w salonie tatuażu siedziała:shocked2:;-)

pawimi ja sie za Tobą 3 dni rozglądałam i zaraz doczytam gdzieś sie szwendała:-D

witam Cię Izuś:*
a kiedy masz odpowiedź że na pewno
???

odpowiedź mam mieć w tym tygodniu, ale czy "że na pewno" to się dowiem dopiero, Sikora a cóż żeś sobie znowu wydziergała :rofl2:
Witam!!!
Mam pytanie do Izy podczytałam ze chodzisz z dzieciątkiem do gastroenterologa bo ma kłopoty jelitowe my tez mamy wizyty u takiego specjalisty bo mój mały ma tez małe problemy a co konkretnie dolega twojemu maluszkowi jesli mozna wiedzieć???
Nina mój Julek obecnie ma problem taki, w skrócie i bezpośrednio: robi kupy na potęgę: 3-4 na dzień (duże ilości, ze śluzem) - wyniki ma niezłe, lekarze przypisali mu rok temu biegunkę pędraków (taka nazwa, jakie leczenie -żadne) - ja w tą biegunkę niewierzę i namolnie szukam przyczyny tej przemiany materii. Bo Julek ma prawie 3 lata, mało waży, jest drobny :-(. W okresie niemowlęcym cierpiał na refluks żołądkowo-przełykowy, który samoistnie minął. A jakie problemy ze swoim masz Ninka?
 
no ja jestem uzaleznona od tattoo, mam na razie 3 - teraz kończę ten trzeci i juz mam projekt na czwerty - chce sobie w okolicach kostki wydziarać odcisk stópek Jonatana:-D jakby były ślady że szedł:tak:

a ten teraz to pierwotnie miał być taki jak na foto niżej - bardzo małe zdjęcie znalazłam niestety (swoje wrzuce jak go skończę bo jest wielki i zresztą będą 2-3 sesje, poza tym nie chcecie teraz widzieć hihi:-p)
no to podobny jak niżej ale większe kwiaty i 3-4 kolorowy
miejsce to część ranienia wchodzi na łopatke i zahacza o kark (tam bolał jak cholera:confused2:)
 

Załączniki

  • kwiat+wisni.jpg
    kwiat+wisni.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 30
no ja jestem uzaleznona od tattoo, mam na razie 3 - teraz kończę ten trzeci i juz mam projekt na czwerty - chce sobie w okolicach kostki wydziarać odcisk stópek Jonatana:-D jakby były ślady że szedł:tak:

a ten teraz to pierwotnie miał być taki jak na foto niżej - bardzo małe zdjęcie znalazłam niestety (swoje wrzuce jak go skończę bo jest wielki i zresztą będą 2-3 sesje, poza tym nie chcecie teraz widzieć hihi:-p)
no to podobny jak niżej ale większe kwiaty i 3-4 kolorowy
miejsce to część ranienia wchodzi na łopatke i zahacza o kark (tam bolał jak cholera:confused2:)

sikornik wow:szok: ty to jesteś hardcorowa mama nie ma co ;)
jak mój mąż 12 lat temu strzelił sobie jakieś cuś na ramieniu - nie odzywałam się do niego tydzień :szok: teraz mam inne podejście do tematu,
a te Twoje kwiaty są ekstra no to czekamy na efekt końcowy :happy:
 
Poki co tez mam 3 ale szukam wzoru na 4 ....jeden mam na prawym ramieniu taka opaske, drugi na lewym przedramieniu 4 litery napisane pismem gutenberga a trzeci na karku wspolrzedne geograficzne miejsc narodzin moich dzieci :-) a czwarty ma te byc na stopie w okolicach kostki , cos w stylu hinduskim ale wslasnie jestem na etapie szuaknia. ... potem cykne fotki to wrzuce :tak:

No a twoj bedzie pierwsza klasa :)
 
trzeci na karku wspolrzedne geograficzne miejsc narodzin moich dzieci :-)

bardzo fajna koncepcja:tak:

ja już sobie obiecałam 4 i ani jednej wiecej, a Radek się śmieje że owszem cztery ale jakie wielkie:shocked2::sorry:

a poza tym żyjemy bardzo nerwowo i juz wiem co zakłócało spokój mojego dziecia i dlaczego tak fatalnie śpi i potrzebuje tyle czułości...
odpowiedź brzmi - zęby, pierwsze nasze:happy:
ale jest ciężko kurcze:confused2:
i po raz kolejny przekonałam się że mój mężczyzna to najlepszy ojciec na świecie
jest niesamowicie cierpliwy i czuły
wczoraj się poryczałam jak słuchałam jak on tulił i usypia Jonatana całą noc i jak do niego mówił:zawstydzona/y:
 
Też marzy mi się jakiś malusi tatuaż tylko dla mnie ale powiem wam że trochę się cykam no i nie mogę się zebrać żeby w końcu się wybrać, chciałabym się udać z kimś ale nie za bardzo mam z kim...
Sikora ale Ci zazdroszczę R! Nawet nie wiesz jak...
 
reklama
Do góry