reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
dzien dobry, pewnie jak znam zycie to nie ma nikogo.....u nas sypac w koncu przestalo ale temperaturka skromna minus 20 oficjalnie a tzw windchill czyli odczuwalna powietrza -28C:szok::szok::szok: fajnie nie? zwlaszcza ze dopiero niedawno w krotkim rekawku i gaciach chodzialam:eek:

olka lachudraku jeden gdzie ty sie szlajach po wrogich stronach?????


łłłłłłłłłłłłłlo matko pawcia toz to sybir u was

Szlajam sie po terenie wroga aby obczaic sytuacje buhahahaha


A dajecie dziecia serki lub jogurciki ??

Moja emika wciaga wszytsko,od czasu do czadu danonki,ale tak to wciaga bakusie ,albo zwykla owocowa jogobelle


co to jest ta "brzydula?" bo wiem ze ja wszyscy ogladaja haha :-)

NIE WSZYSCY,NIE WSZYSCY..... ja nie ogladam tego czegos,strata czasu a pozatym tak mnie drażni TA ULA ,jej głos ze normnlanie nie daje rady
rzygam jak widze ten serial
 
no walsnie,dlatego chcialam sprwdzic teren wroga i wiesz co ..... CH..... IM W DOOPE!!!! ze sie tak wyraże:)
hahahhaha
emilka juz spi,nowak w realu szaleje a ja siedze chwilke na necie bo zaraz bede sie zbierac
 
witam moje panie wieczorowa pora
młody jeszcze nie śpi ale za to opanował siadanie do perfekcji w łóżeczko i kombinuje jak sie podnieść i stanąć
 
No kurde bo ja mam problem ona zasypia jak chce! A ja w końcu chcę to zmienić ale nie wiem jak:no:, czasami zaśnie ładnie przed 20 a czasami jak dzisiaj... eh
 
reklama
Do góry