reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

anik no ode mnie za danonki to tez mozesz oberwac haha :-)
ale serio to mam to gdzies czym ty dziecko karmisz w koncu swoj rozum masz, no chyba ze zapytasz i porade poprosisz to ci moge swoje prywatne zdanie wylozyc....
sikor a ta ryba to sie usmialam, pozniej ci komentarz na nk wywalilam :-)
No właśnie wiem, że mam swój rozum, a jak poproszę o poradę to ją otrzymam. A zresztą to nie lubię jak ktoś siebie wybiela i pisze że jest super mamą
 
reklama
Co ja mam zrobić żeby nauczyć moją diablicę zasypiać zaraz po kąpaniu i to w łóżeczku?? Owszem pośpi 30 min i się budzi zadowolona:cool:
 
a o ktorej ja kladziesz? wiesz to bierze tez czas zanim dziecko sie pewnego rytualu nauczy, moze ona mysli ze to drzemka ma byc?
 
właśnie wcinam omlecik ze szpinakiem, bo to jedyna forma w której go mogę stolerować, tzn. szpinak chyba że naleśniki ze szpinakiem i fetą mniamiiiii:-p

Ewelynka ja to Ci nie doradze - mój Szatan zamiast spać teraz po kąpieli to ogląda "Uwagę":confused2:
 
właśnie wcinam omlecik ze szpinakiem, bo to jedyna forma w której go mogę stolerować, tzn. szpinak chyba że naleśniki ze szpinakiem i fetą mniamiiiii:-p

Ewelynka ja to Ci nie doradze - mój Szatan zamiast spać teraz po kąpieli to ogląda "Uwagę":confused2:
ja jadam nalesniki ze szpinakiem i roztopionym zoltym serem mniaaaam pycha.....az sie rozmarzylam :tak:
 
reklama
Do góry