reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

sikora mojemu tak daje około 6 tych okrągłych biszkoptów ciągu dnia
2 dostaje miedzy 9-11 rano potem po 11czasem następne 2 i po 17 godz. 2
do tego jeszcze mu daje chrupki kukurydziane i takie wafle ryżowe
 
reklama
olka moze dlatego ze dopiero sie przeprowadzaliscie i ona ma teraz pomieszane wszystko?
kiya powinno byc wszystko ok jak on nie jest uczuleniowcem to malenki kawaleczek mu nie zaszkodzi.
 
olka moze dlatego ze dopiero sie przeprowadzaliscie i ona ma teraz pomieszane wszystko?
.
nie bo ona zawsze tak miala i ma hahahaha
mnie to tam nie przeszkadza,moj kamil tez byl lulany,drapany i żyje i ja też:tak:
a pozatym uwazam ze ona jest jeszcze na tyle malutka ze potrzebuje tej bliskosci ,ona lubi sie potulic przed snem,popiesisc,pocalowac:rofl2:
 
nie bo ona zawsze tak miala i ma hahahaha
mnie to tam nie przeszkadza,moj kamil tez byl lulany,drapany i żyje i ja też:tak:
a pozatym uwazam ze ona jest jeszcze na tyle malutka ze potrzebuje tej bliskosci ,ona lubi sie potulic przed snem,popiesisc,pocalowac:rofl2:
a ja jestem wyrodna matylda i wole miec swiety spokoj :-D zawsze sie wyprzytulamy wieczorem a do spania to buziak co najwyzej....
 
Ostatnia edycja:
ehhhh..............to ja tak nie umiem hihihiih
powiem tak,kazdy robi jak mu wygodnie
Ja tam nie narzekam ze musze nieraz z nia i 40 min siedzieć,jak chce to ja moge nawet po dupci drapac hahahahah
 
ehhhh..............to ja tak nie umiem hihihiih
powiem tak,kazdy robi jak mu wygodnie
Ja tam nie narzekam ze musze nieraz z nia i 40 min siedzieć,jak chce to ja moge nawet po dupci drapac hahahahah
przy trzecim sie wyrobisz haha :-) spoko glowa....
a tak serio to jasne ze kazdy robi jak mu pasuje, Jonathan ze mna spal chyba z 10 lat :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale go tak nauczylam bo pierwsze 5 lat jego zycia nie pracowalam wiec dziecko mialo matke 24/7 i cycocha po nocach w nieskonczonosc. Przy trzecim to ani ochoty nie mam na takie ekscesy ani czasu :no:
 
reklama
ale jaja, ta torbe tu dawno wklejalam haha kiedys latem o torebkach rozmawialysmy, odrazu ci mowie ze to nie jest orginal bo u mnie orginalnych egzpl bylo okolo 200 sztuk i kosztuje okolo $2000...

oszusci,wiedzialam w jasna cholere:wściekła/y:
kurcze,ciezko trafic w oryginal,dlatego zawsze sie wstrzymuje jeslki chodzi o allegro o LV
 
Do góry