reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plotki, ploteczki, pogaduszki...

ABRYZ O BOZE DZIECI:no:

HEKASA NO CO TY PISZ PISZ,MALO KTO PISZE LAE WIERZE ZE WIEKSZOSC CZYTA,ALE MA MALO0 CZASU NA ODPISANIE.Ja zaniedbala bb i mi szkoda,ale czasu zupelnie brak,troche sie u nas dzieje;-)

milo slyszec ,ze tak super wszytsko sie uklada,a Natalka jest wspaniala siostra dla braciszka,zycze jak naj:-)
 
reklama
heksa, no mam nadzieję, że Nika też to przejdzie "bezboleśnie" - pieluchy już właściwie odstawione, tylko na noc zakładam, bo jak nie zakładałam to się zawsze rano zsikała, a jak zakładam to ma sucho.. hmm... smoka też już zwalczyliśmy, teraz jeszcze łóżko jej zmienimy na większe, żeby zdążyła zapomnieć, że łóżeczko jest jej ;-) i mam nadzieję, że poradzi sobie z zazdrością... bo ona jest bardzo "mamusiowa"
 
Natalka tez była mamusiowa ale kilkanascie dni w szpitalu i wiecej uwagi dla Szymka sprawiło ze złapała wiekszy kontakt z tatusiem i zrobiła sie córusia tatusia ale ja nie jestem zazdrosna zawsze chciałam wby mąz wkoncu złapał z nia kontakt a to była okazja i naprawde chwale sobie bardzo. Wiadomo ja wiecej robie przySzymku to mąz musiał przejąc starsza a jest mu łatwiej bo juz jakas komunikacja, zabawy, rozrabianie, psucie denerwowanie mamy swietnie sie dogaduja.
 
HEKSA pewnie, ze jest sens pisac. Ja tez czytam, choc malo pisze. Wlasnie jestesmy na wakacjach w Niemczech, w Hamburgu, u rodzinki. Nie mam polskich liter bo kuzynka ma laptopa z niemiecka klawiatura ;-)
Jeszcze raz gratuluje syneczka i ze ci sie tka ladnie wszystko ulozylo.
 
Dzieki wam serdecznie. to ze Natala tak ładnie wszystko przyjeła w duzej mierze zawdzieczam mojej niani bo ja bardzo długo przed porodem lezałam w szpitalu i wszystko spadło na nią.Ale jest jak dla mnie w porównaniu do tego co przezywałam z Natalka jak miala 2m-c to teraz jest rewelacja.
 
bardzo wazne jest zeby byl ktos z dzieckiem kogo zna. u nas odkad jest tatus marys duzo lepiej znosi brata - jak jestesmy same jest gorzej ale jeszcze miesiac tata na pewno bedzie a potem baba ukochana. wg mnie to jest bardzo wazne
 
zgadzam sie głuszku az toba u mnie jak nie ma nikogo i jestem szma z parka to szymka na lewej rece karmie a natale przytulam prawą. ale ona sie ze sie pcha tylko robi smutna minke i idzie do siebie do pokoju grzecznie sie bawic a mi robi sie jej zal i wołam ze choc mama przytuli i razem nakarmimy...
 
reklama
Do góry