reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Rubi Właśnie wiem że Singulair 4 to dla małych dzieci jest ale wiesz nie bede sie sprzeczać z lekarzem ....
Spokojnego dnia w pracy!!!
 
reklama
Arco ;-) Jasiowi sie nadrywa platek malzowiny... turlal sie na lozku, zdarl strupek i krwawil...a dla chlopa krew to oznaka bliskiej smierci w meczarniach ;-)
przykleic plastra sobie nie dal bo odrywanie boli... masakra z tymi chlopami!!!

dzis do przedszkola poszedl bez plasterka bo sie wstydzil ;-)
 
Ewuniaf co do pasozytow swieta racja, ze nie wychodzą ... masz badania toxyn w organizmie i wtedy wychodza toxyny od grzybowe i pasozytnicze ( to jest badanie jelit do ktorego tez dostaje sie suplementacje do uzupełnienie braków) Badanie z USA najlepsze OAT lub OAT +combo. Poznanska Mikroekologia tez robi ... cena chyba z 600zł - tylko z tego co wiem wyniki z mikroekologii sie nie pokrywaja z roznymi innymi co ludzie maja, wiec ja jestem sceptyczna. Według najnowszych badan 80% ludzi ma pasozyty a u co 10-tego zarobaczonego wychodzi badanie z kału. Ja odrobaczam nas wszystkich, jestesmy po 1 dawce pyrantelum i wspieramy sie olejem z oregano. Probki po tabsach na robale pobrałam od siebie i dziecka i zanosłam do labu, jutro beda wyniki, zobaczymy co wyjdzie. Oczywiscie wczesniej nic nie wychodziło w badaniach. Choc mi ostatnio nasza dietetyczka mowiła ze matka zanosła wybrane z pampersa glizdy od dziecka, biały makaron i badanie z labu było pasozytów brak, jak było golym okiem widac masakre .... wiec roznie to bywa. Ludzie mowia tak, ze by sprobowac najpierw kuracji naturalnej ziołowej a potem leca na badanie i wtedy ze swistkiem, ze robale sa do lekarza po chemiczne leki ... bo lekarze nie chca dawac lekow jak w badaniach nie wychodzą.

Co do artykułu ona zrobiła cały protokół jak odrobaczac + te szczepionki wzmacniajace. Masz tam do niej dane, moze by ci sie udało z nia skontaktowac jak uznacie, ze ta droga chcecie pojsc.
 
Ostatnia edycja:
Cześć Kobitki.
W poniedziałek powtarzałam Kubie jonogram i ufff... fosfor w normie. Kamień z serca.
Przy okazji pokazałam te wyniki dr Sm.... i endokrynologowi. Wszystko ok. TSH też.
Hiox to nie czekaliście zbyt długo na wolny termin. My czekalismy chyba 1,5-2 miesiące na pierwszą wizytę.
rubi masz rację, niby chłopaki nie płaczą, ale jak przyjdzie co do czego to miętkie to takie...;-)
 
Hej dziewczyny!
Ewunia- ja niestety niewiele Ci pomogę, bo jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z tego typu sprawami, ale czy byłaś z tym u Negacza? Ja osobiście go nie znam (i mam nadzieję długo nie poznać), ale od wielu znajomych słyszałam, że jast naprawdę dobry w te klocki!!!!Spróbować zawsze warto. PS Mój M też mi dał dzisiaj pospać, że do pracy ledwo co zdąrzyłam :-) - dzieci nie mamy, ale kota mi też nakarmił i wyprowadził :-).
Rubi- jak dzieciaczki? Ja dla Moni też mam różne atrakcje: pies, kot, a nawet koza:szok:, którą dostaliśmy z całym asortymentem!!!Podobno ma mi konia (marzy mi się od kilku lat) zastąpić!!!:angry:. Do tegu WWWWielki ogród a za domem staw pełen łabędzi:-) a jak będzie pogoda to basen też wyciągniemy.
Kamea fajnie, że wyniki malucha w normie!
 
Hiox ja jeżdże z małym do laboratorium szpitalnego w Strzelcach Op. Niestety w moje okolicy nie ma takiego laboratoriuj w którym potrafiliby pobrać tak małemu dziecku krew z żyły. Gdy byliśmy pod opieką lekarzy z przychodni dla wcześniaków i oni kierowali nas na badania, to chodziliśmy do laboratorium do szpitala położniczego na Reymonta. Z tą tarczycą to tak nie do końca ok. bo Kuba musi brać euthyrox, ale narazie nie musimy zwiększać dawki, to jest ten plus. W drugim roku zycia bedzie roztrzygająca wszystko próba odstawienia hormonu. Ale znając nasze "szczęście" kiepsko to widzę.
 
Kamea trzeba byc dobrej mysli! Cos procz podawania Kubue hormonu musisz jeszcze dawac? Rozwija wam się ok na lekach?
 
Na NDT podajemy tylko euthyrox i dodatkowo wit. D3 bo Kubie jeszcze nie zarosło się ciemiączko. Rozwija się prawidło. lekarka była bardzo zadowolona z jego rozwoju, że młody taki rozgadany, kontaktowy i (że tak się wyraże młodziezowym slangiem) jest bardzo kumaty. Chwaliła go bardzo, aż mi trochę głupio się zrobiło. Powtarzam sobie, że NDT to jeszcze nie koniec świata. Wystarczy mała pigułka i wszystko jest ok. Przecież zawsze mogło nam przyplatac się coś o wiele gorszego.
 
reklama
Hiox dzieki na pewno spróbujemy sprawdzić czy to pasożyty albo przekonać doktor zeby wypisała nam leki na odrobaczenie:tak:

Kamea bedzie dobrze:tak: Ja też sie ciesze ze mam zdrowe dzieci ,że jedyne co im dolega to tez apalenia krtani (albo astma)- zawsze mogło być gorzej.... Świetnieże twoj maluszek sie tak ładnie rozwija i że doktor chwaliła!!!!:-)

Rubi jak tam twój dzielny chłopak i rozrabiara????

My już właśnie odpoczywamy sobie bo cała nasza trójca już chrapie. Ja zaraz ide coś z włosami zrobić (mysle na jaki kolor sie przefarbować bo coraz wiecej siwych wychodz)i:szok::szok::szok:
Wczoraj odstawiliśmy leki i Kasia już dzisiaj chrypke ma- spodziewam sie ze coś sie w nocy bedzie działo jak nie dzis to jutro.....Nie wiem czy odstawienie naraz wszystkich leków było dobrym pomysłem....
 
Do góry