reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Cześć Kobitki.
Ale ciszzzzaaa!!!
Ewuniaf siwymi włosami się nie przejmój. Ja nie mam nawet 30 lat a jestem już tak siwa, że nie mogę nie farbować włosów...:-( Zdrówka dla Kasi.
 
reklama
Ewuniaf i jaki sobie kolorek sprawiłaś ? :-)

Kamea przyznaj się ile Ci latek do 30stki zostało? ;-) i gratki dla małego za piękny rozwój, ciesz się z tego :-)
 
Kamea , Arcobaleno ja w lutym skończe 28 lat:-D (i mam trojke dzieci:-D)

A z kolorkiem to nie miałam wielkiego wyboru bo naturalny mam bardzo ciemny brą taki prawie ze czarny a nie chce rozjaśniać wiec zrobiłam sobie taką ciemną wiśnie w sumie to zrobiły sie jeszcze ciemniejsze tyle że maja ładny wiśniowy kolor w słońcu!!!!!
Byłam właśnie z Hanią na szczepieniu. teraz pora sie obiedkiem zająć :)
 
Arcobaleno no jesteśmy nie da sie ukryć ale czasem jak ide z tą moją trojca po mieście to czuje sie jak stara baba:-D

A tu znowu puuuusto

pozdrawiam wszystkie :)
ide dopić moje wieczorne pifko :)
 
Kurcze dziewczyny Wy to rzeczywiście szczawiki młode, a już taki bagaż doświadczeń!!!
Mi to w marcu +++ stuknie, a tak zawsze marzyłam, że do 30 będę mieć dziecko, niestety, nie uda się:-(
 
Witam!!!

Sylha na pewno doczekasz sie swojego maluszka:tak: Nie wiem jak długo już sie staracie ale wiem jak to jest moja Kasia nie była zaplanowana ale o Michała staraliśmy sie długo i nie obyło sie bez leków stymulujących jajeczkowanie itd Wiec trzymaj sie i myśl pozytywnie!!! Trzymam kciuki!!!

Kamea to my równolatki!!!!

Oj a mnie dzisiaj znowu głowa boli , znów mało spałam i już mam tego wszystkiego powoli dosyć..... M. w pracy, Kasia biega po ogrodzie, Michał sie nudzi a Hania najchetniej cały czas isedziałaby na kolankach- tyle że w domu kupa roboty i obiad trzeba przygotować....
Wlece zobaczyć co u was pewnie koło 13 jak Misio pojdzie spać...
Miłego dnia dla wszystkich!!!
 
reklama
Do góry