reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Cześć Dziewczyny,
właśnie wcinam obiadek i czytam co nowego na BB,
Agnieszka dopiero zasneła od 9.00, a Zosia poszła z babcią na spacer, wróciła i zasneła.. chwila spokoju:laugh2:
Favola, ja ma 2 dzieci, jedna ma prawie dwa latka, a druga dopiero miesiąc, starsza ma skazę białkową, a druga pewnie tego nie uniknie, genów się nie oszuka...
i mam 24 lata, więc nie jesteś sama... cokolwiek to oznacza:-D

dobra, dobra, to kiedy idziemy razem na jakiś spacer, ja z małą wychodzę tylko jak jes fajna pogoda, tak jak dzisiaj, byle nie moko... ale jeszcze boję sie wychodzić sama... z dwiema córami, bo Zosia to mały łobuz i boje się że mi będzie uciekać podczas spaceru... musze chyba jedną w chuste i drugą do wózka...

ps: podziwiam Anik jak widze kiedy idzie z Wojtkiem, Karolcią, psem i zakupami... szok, ale widać, że ma wprawę, ja muszę się jeszcze wyrobić.. :)
 
Ostatnia edycja:
aniaf :-) wieku Cie tu nie bylo :-)

pociesze Cie... teraz eszcze spoczko...gorzej ak obie dziewczyny zaczna uciekac ;-) a dlatego do ZOO chce na 2 razy isc ;-) :-D

no i zapodaj jakas fotke Agnieszki :-)

Favola ;-) a Ty pokaz Małgosie ;-) (fota z mamusia bylaby mocno wskazana :-))
 
Wyprawa do zoo... to jest myśl... Też dawno nie byłam... Ostatni raz na studiach:tak:
Tylko trochę się obawiam, czy w tym zoo nie zechcą mnie zatrzymać jako okaz:szok:
Aniaf jesteś...:-) rubi ma rację wklejaj focie agniesi, no i zośki też:tak:
 
Rubi, Kamea, jak tylko fotki z tel. znajdą się na moim kompie, to obiecuje, że zdjęcie Agniesi będzie, natomiast nie wiem kiedy to nastąpi, mianowicie, kiedy znajdę na to czas... w czwartek mamy wizytę u pediatry z młodszą, biedactwo ma normalnie mleko w cycuszkach, druga matka karmiąca... nie wiem jak jej pomóc... idziemy to zobaczymy co teraz nam powie, co z tym robić... a w piątek przyjeżdza mój tata, bo może będe miała troche pomocy...
 
Dziadkowie to świetny wynalazek:-) Jak ja się cieszę,, że mam swoich rodziców tak blisko... Nie ejstem w stanie zliczyc ile razy pomagali mi przy juniorze w awaryjnych sytuacjach:tak:
 
mój tata mieszka w Rzeszowie, rodzice są po rozwodzie, od 5 lat go praktycznie nie widziałam..., nie rozstaliśmy się też w zgodzie... ale powoli to naprawiamy, więc cieszę się, że będzie, a że na dodatek pomoże to wogóle :)
 
reklama
Aniaf powodzenia i fajnie że ruszyło z ojcem, wnuki dla rodziców to druga szansa ;-)
Muszę się Wam pochwalić Nikoś w końcu zaczął raczkować, od piątku. i z każdym dniem idzie mu coraz lepeij i możliwe że już niedługo kończymy rehabilitację ;-)
Kamea patrzę na Twój suwak wagi, nie przesadzasz ? ;-)
 
Do góry