reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

dzien dobry :-) dzien juz stary bo Monia wstala o 5:00 niby na karmienie ale potem sie rozmyslila i postanowila juz zaczac ten dzien :-)

moja corka sie zakochala - w karuzeli :-) szkoda ze matka popsula ta na pilota :-( teraz za kare musze co chwilke nakrecac pozytywke :crazy::eek:

ok.... spadam poki co... jakis obiad zmontuje...albo i nie...

paaaaaaaaaa
 
reklama
Dziewczyny,
Bardzo proszę o informacje nt hurtowni z artykułami dziecięcymi w Opolu. Gdzie są jakieś i oczywiście któa jest najtańsza? ;) Wiem że tanio jest w Bajce we Wrocławiu, ale może jest tu u nas jakaś fajna niedroga.
 
hej ;-)
regularnie Was podczytuję, a nie mam czasu napisać :eek: moje dziecię to by chciało ciągle na rękach, albo przynajmniej na kolanach posiedzieć, pogadać, ale żeby się sama pobawiła.. no to może pół godziny z samego rana na macie :sorry:
mam pracę magisterską do napisania, połowę wezmę ze starej, ale polać wodę trzeba :-D ale człowiekowi się nie chce..
masakra co siedzenie w domu z dzieckiem z człowieka zrobi :rofl2:
 
Kobitki potrzebuje bardzo dobrego neurologa dziecięcego. Moja przyjaciółka ma synka 11 msc, miał kilka ataków padaczki ( tz. na to wyglada EEG i tK w porządku) , dzis miał 2 ...lezy na witosa, nic jej nie mówią, neurologa nie ma- moze jutro dojedzie.....lezała tydzień juz i nic jej nie powiedzieli konkretnego....ona jest zrozpaczona a ja razem z nią....Znacie jakiegoś ale niech to nie będzie wierzbicki....
 
Daggy smutne to co piszesz o maleńkim, kurcze i jeszcze nie ma lekarza:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: masakra to co się w naszej "służbie zdrowia" dzieje!!!ja nie znam nikogo z lekarzy :-:)-( daj znać później co z malutkim.

rubi zamawiałaś już b/g?? jak nie to chciałabym się dołączyć:tak::tak: jutro bym Ci pod wieczór wysłała listę hmm??

corina u nas to chyba "Rolnik" na Obrońców Stalingradu ale do końca nie wiem czy to hurtownia choć ceny mają ok
 
Dobry wieczór.

Jestem padnięta, a od jutra 2-tygodniowa praktyka w Zakładzie Karnym :cool2: Za niecały tydzień Oliwki urodziny, najpierw zabawa w przedszkolu (Bal Księżniczek;-)), w sobotę imprezka w domu... Praca licencjacka ni chuchu nie chce się sama pisać, a nawiedzony promotor pogania :sorry: ja sobie mówię, że do czerwca dużo czasu :laugh2:

Nie wiem kiedy zajrzę :no: Muszę sobie jakieś turbodoładowanie sprawić...;-)

pzdr
 
czesc dziewczyny...trochę sie opuściłam na forum :zawstydzona/y: podczytuje was czasami ale to było tylko tyle:zawstydzona/y:ale nie bijcie :-p
Rubi współczuje zaczynać dzień o 5:00 ja marudze jak Julka mnie budzi o 6:30 a iatk zawsze ją przetrzymuje do 7:30 (jak mam na późno do pracy) choc i tak po mnie skacze marudi ze mam wstawac wiec nie da się spać, ja nie wiem jak to z dwójką dzieci można sobie dać radę:zawstydzona/y:

Kobitki powodzenia w pisaniu tych prac, wiem jakie to trudne szczególnie z dzieckiem (choc tego do końca nie wiem:-))

Ja sobie pracuję i jakoś próbuje nadążyc ze wszystkim i się wyrabiać w czasie,ale czasem ciężko :eek:pewnie jak kazdej z was :-)
 
daggy :-) znalazlam jednak namiar (pewnie bylas szybsza:tak: ale moze komus jeszcze sie przyda) Arkadiusz Tabora, Neurolog, Opole. Ranking Lekarzy

aniulka :-) zamowienie bede robila w tym tygodniu wiec czekam na liste zyczen ;-)

corina :-) my z Amelkowa napadalysmy allegro :-) nie dosc ze taniej to jeszcze zakupy same przychodzily do domu :-):-D:tak:
w Rolniku nie bylam ale ponoc ceny tam maja sympatyczne

Kasia :-) Monia dzis sama odpokutowala ze swoj blad z tym wczesnym wstawaniem.... pospala 2 godzinki przed poludniem a potem.... zasnela ok. 22:00 :-( kregoslupa nie czuje choc w akcie desperacji polozylam ja w lozeczku i wtykalam smoka w paszcze... co z tego jak Jasiek wolal zeby mu poczytac... szybciej bylo wziac mala na rece i uspic...

no i teraz czekam az wstanie na ostatnia kolacje/pierwsze sniadanie bo nie umiem sie pozbierac jak po godzince snu musze wstawac... wole juz przeczekac...

hmmm..... Amelkowa? gdzie sie podziewa nasza szefowa???:-):-):-):-)
 
reklama
dzięki Rubi, ach martwie się bardzo....bo to taki mój słodziaszek a taki biedniutki z tymi atakami...:-:)-( A moja przyjaciółka za spokojna jest.... jak wczoraj zadzwoniłam na komórke do Wierzbickiego .....odebrałam sekretarka...poprosiłam, ba.....wybłagałam aby mu przekazała , że w szpitalu czeka na niego zrozpaczona mama ....i co? przyszedł.poskutkowało. Dali leki i obserwują.:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Amelkowa- poczekaj jak gwiazda zacznie dokazywać!!! tak jak moja.....cały dzien chiałaby chodzic za rączki.....kręgosłup do wymiany. Ale na spacerach super. Nadal duzo chodzimy ale teraz często mama spacerkowała się...... a śpi wtedy jak suseł. ...
Powiem wam , że uczcie pic z kubka! Ola super pije ale nigdy butli nie dostawała, od 5 msc dawałam kubek. Rewelacja.....
A dzis w nocy tylko jedna pobudka!!! jupiiii!!!ale od paru dni kaszka na noc i efekty widać . Ola to tak drobinka , że nie zaszkodzi.
Rubi my sie musimy wybrac na spacer .....może środa?
 
Do góry