reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Witam się !!! Widze że tu pustka od jakiegoś czsu....

Nie wiem czy mnie pamietacie, prosiłam kiedyś o pomoc w znalezieniu lekarza który przyjechałby zbadać dziecko po porodzie domowym.
Tak wiec u nas poród domowy odbył się bez najmniejszych komplikacju, Hanusia piekna i zdrowa.
Chętine bym znowu do was zawitała ale miałam dluuuuugą przerwe w pisaniu wiec nie wiem czy mnie znów przyjmiecie do grona opolanek??
 
reklama
no prosze czyli mozna urodzic po ludzku i to w domu. gratuluje.
sama chcialam to zrobic ale jednak nie udalo się. czytajac opinie w sieci mozna same praktycznie negatywy wyczytac no bo przeciez:"jak tak mozna"
 
Dzieki Rubi!!!

Nie nie zdradzaw was.... Po prostu widze że nikt sie tu od tygodnia nie odzywał.... A ja chetnie sobie z Wami porozmawiam o trudach i radościach mamowania :)

Ona 23 ano można ja bardzo chciałam i sie udało :)
 
hello ;-)

no w koncu pogoda sprzyjajaca spacerkom sie zrobila ;-) nie jest zimno, goraco tez nie ;-)
my niedlugo smigamy na cytrusek po jakies owoce na ciasto, warzywka na zupke...

dobra...spadam bo mi Monika do kuchni zwiala.... si ju
 
Hej Rubi !!!

No to przyjemnych zakupów życzę. My czekamy na transport z lodówka bo pare dni temu nam sie lodówka popsuła (katastrofa z trojka dzieci bez lodówki:szok:) Tak wiec czekam az nową przywoiozą.... A potem oczywiście spacerek z bąblami jesli tylko nie bedzie padac...
 
reklama
Cześć wszystkim!
Czy tylko ja dzisiaj w robocie siedzę???:-(
ewuniaf gratuluję, śliczna córcia!:-) Jestem pełna podziwu dla Ciebie, ja w życiu bym się nie odważyła na poród domowy...
No to jeszcze 4 godz. i mamy weekend:tak:
 
Do góry