reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

aniaf do Kofeiny idziemy jutro o 20-tej
co do depresji poporodowej to miałam z nią kontakt, w sensie nie ja miałam depresje, ale moja dobra koleżanka w Anglii. Niestety najlepszym sposobem na radzenie sobie z tym jest dobry psycholog, musisz wychodzić do ludzi, mówić o tym, wiem, że nie chce Ci się pewnie czasem z łóżka wychodzić, ale trzeba się zmuszać, bo najgorsza jest izolacja, zostajesz wtedy sama ze swoimi myślami. Także jutro zostaw mężowi dziecko i udaj się do Kofeiny na babskie ploty;-)
 
reklama
hejooo wszystkim

widzę że ja dziś pierwsza ;-);-) ale to pewnie dlatego ze jedna z pierwszych dzis wstałam ;-) o 3:28 i kuniec od tego czasu nie śpię :sorry2:
odwiozłam karolkę do żłoba - nie było źle;
z wojtkiem musze iść do lekarza bo mu furczy w nosie a żebym mu wyciagneła cokolwiek frida to kurde muszę go prawie poduszką przygnieść i rączki zawinąć bo inaczej nie da rady tak się wygina :no::no::no:
a drze się przy tym w niebogłosy :dry: (w sumie to się nie dziwie)

Lora wiesz co, ja to się zastanawiałam bardzo długo dlaczego chusty tyle kosztują i swego czasu już miałam projekt na produkcję takowych ;-) (a pozyskanie materiału odpowiednio utkanego to grosze) i kółka też można ściągnąć za niewiele to powiem ci że wcale się nie dziwie że link którego wkleiłaś ma taką cenę.
Czasem mam wrażenie że ulegamy opiniom innych (z resztą mówię tu równiez o sobie bo sama kupiłam kurcze dwie bebilonie) i ja gdybym wcześniej znalazła taka chustę to pewnie bym ją zakupiła :) ale to tylko moje zdanie :-)
a wiązania nauczysz się z instrukcji ja też się bałam że nie będę potrafić ale da się :tak::tak: więc się nie martw. Gdybyś miała jakies wątpliwości to dziewczyny napewno pomogą :tak:

idę do mojego małego baka bo nawet mi nie da dokończyć posta a piszę go juz od ponad 2h :happy2:

Daggy a masz to gdzies nagrane bo tylko ja gapa nie weszłam o czasie na bb i nie wiedziałam że już was nadają :zawstydzona/y: a koniecznie chcę was zobacyzć ... wy gwiazy nasze :-)


ale pogoda baeznadziejna -- jutro podobno ma sie porzejasnić a mój szanowny chce jechać do rodziców :dry: na weekend. Zobaczymy może pojedziemy paaaa
 
agnieszka-w wychodzić z łóżka muszę, (w końcu mam moją mała ślicznotkę, która nie jest niczemu winna i tylko to mnie jakoą trzyma...) tak jak i z domu, a to jak wyglądam kiedy wychodzę wszystko mówi za siebie :(
na targach rozmawiałam z kobietą z Centrum TAM, są tam psycholodzy, ale nie wiem czy jestem na to gotowa, njgorzej to się o tym mówi, napisac czasami można a później żałuje się, że wogóle się to napisało, ja mam cały czas wrażenie, że sama sobie z tym poradzę...
hm... zostawić męża i Zosię...???? ja muszę to przetrawić, ja bez nich nigdzie się nie wybieram... i mąż i córka są dla mnie WSZYSTKIM, a z drugiej strony dobrze by było spędzić z Wami trochę czasu.. czyli rozumiem, że wszystkie o tej porze idziecie bez dzieciaczków..
 
Cześć

Anik
ja tam nie wiem czy pierwsza wstałaś bo ja mogę powiedzieć że prawie w ogóle nie spałam.:-(

Cosik mi się Nikoś rozregulował i jakiś trudny okres przechodzi, ciężko go uspać, co chwilę się budzi z płaczem, dzisiaj w nocy aż go do nas do łóżka wzięłam. Leżał z tymi oczyskami wpatrzonymi we mnie aż w końcu usnął a ja się kręciłam bo bałam się że coś mu zrobię i tak dwie godziny.:baffled: No i pobudkę o 6tej zrobił a po 7dmej byliśmy w drodze na ćwiczenia, tam prawie godzina krzyku, mam dosyć na dzisiaj, a jutro też jedziemy bo się miejsce zwolniło i trzeb korzystać. ;-)

A żeby Wam uświadomić jak ze mną jest źle to podaje przykład. Zadzwonił do mnie tel. a miałam kubek z kawą wstałam żeby odebrać i nie umiem znaleźć kubka!!!

Aga to przynieść to co masz, jutro podasz mi konto?

Agita to super że Aluś tak dzielnie sobie poradził z rehabilitacją, my niestety dopiero na początku drogi :sorry2:
Daggy mieszkanko też fajne ;-)
 
aniaf moim zdaniem, mówić, mówić i jeszcze raz mówić, dobrze jak masz jakąś zaufaną osobę, przyjaciółkę, rodzinę, no i psycholog, najlepiej taki, który pracuje ze świeżo upieczonymi mamami. W Polsce mało się mówi o depresji poporodowej, wiele osób uważa, że to bzdura, albo że babie na łeb siadło, a to się zdarza bardzo bardzo często, nawet nie zdajemy sobie sprawy jak:-( w Anglii jest taki telefon, gdzie można dzwonić o każdej porze dnia i nocy, właśnie dla młodych matek:tak: a ciężko Ci się przełamać z mówieniem, bo boisz się jak ktoś na to zareaguje, jak Cię odbierze, może pomyśli, że zwariowałaś, albo, co z Ciebie za matka, a to NIEPRAWDA, trzeba się tylko przełamać i zaufać słuchaczowi;-) to mija tylko trzeba czasu;-)
 
aniaf moim zdaniem, mówić, mówić i jeszcze raz mówić, dobrze jak masz jakąś zaufaną osobę, przyjaciółkę, rodzinę, no i psycholog, najlepiej taki, który pracuje ze świeżo upieczonymi mamami. W Polsce mało się mówi o depresji poporodowej, wiele osób uważa, że to bzdura, albo że babie na łeb siadło, a to się zdarza bardzo bardzo często, nawet nie zdajemy sobie sprawy jak:-( w Anglii jest taki telefon, gdzie można dzwonić o każdej porze dnia i nocy, właśnie dla młodych matek:tak: a ciężko Ci się przełamać z mówieniem, bo boisz się jak ktoś na to zareaguje, jak Cię odbierze, może pomyśli, że zwariowałaś, albo, co z Ciebie za matka, a to NIEPRAWDA, trzeba się tylko przełamać i zaufać słuchaczowi;-) to mija tylko trzeba czasu;-)
Aniaf przyłączam się do Agi. Uważam że powinnaś poprosić o poradę tym bardziej że sama czujesz że coś jest nie tak. Powodzenia

Kawę znalazłam, była w kuchni, nie pamiętam kiedy ją tam wyniosłam ehhh
 
kurcze nie moge was gwiazdy znaleźc jakaś niekumata jestem :baffled: help

Aga to nosidło to najpierw przymierzę od ciebie i sprawdzę czy karola się do niego nada oki? ;-)
jak tak to pewnie zakupię hihihihi (a ono w takiej cenie jest nowe czy używane?)
no i Patryk mnie powala :-):-):-) on jest rewelacyjny a Dominik też niezły skoro nie wazna jazda na łyżwach tylko pukanie w krążek :tak::-)


Arco przyłączam się do szukania wszystkiego i znajdowania jak już nie jest potrzebne :-)
mam idento
Ale to chyba przez to że mózgi mamy wytężone i zajęte czymś zupełnie innym aniżeli robimy fizycznie

aniaf dziewczyny dobrze radzą, poproś o pomoc specjalistę i szykuj się na spotkanie piątkowe :tak::tak: koniecznie!!!! Babskie pogaduchy dobrze ci zrobią

Agita - gratulacje dla dzielnego Alusia
Madzia w naszej nowej windzie pęknięte jest już lustro :confused2::confused2:


z mojej łazienki śmierdzi stęchlizną :baffled::baffled::angry::angry: idę coś tam podziałać
 
reklama
Do góry