reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
dzięki dziewczyny :-) jesteście WIELKIE :-)

Franek "sprzedaje" więcej fantów :-) więszość moich póki co więc jest szansa odbioru osobistego :-)

nogi mi wchodzą nie powiem gdzie... piechotką z Centrum na ZWM do przychodni i z powrotem :-) Jasiek dzielnie szedł i nawet nie marudził ze go nogi bolą :-)
Monia zniosła szczepienie nad wyraz dobrze...płakała przez chwileczkę a potem chichrała się z Jaśkiem :-)
zaświadczenie o karmieniu piersią mam - w poniedziałek lece z wnioskiem o przerwy na karmienie :-) i do lekarza medycyny pracy - o ile zatrudnią jakiegos... poki co lekarz jest na L4 a zastępcy jeszcze nie ma...

zmykam pacyfikowac dzieciarnię :-) looknę pozniej co u Was ;-) papa
 
Rubi eh Monia to dzielna dziewczyna:-). My idziemy z Alkiem w czwartek, ale w poniedziałek jeszcze musimy skoczyć na badanie krwi i siusków, więc już mam stracha, bo Alusiek bardzo nie lubi kłucia:-(
 
hej kobitki
Rubi ja też kupiłam cegiełkę ale nie zapłaciłam od razu i teraz nie wiem czy przelać na konto czy jak??Bo ta aukcja nie ma info o płatnosciach .....
Linka posłałam, a jakies fanty tez się znajdą......
Oki zbieramy się na basen.....ide z dzieciarnia na 2 godzinki....a wieczorkiem na rowerki ( jak Ola siądzie mi na fotelik bo wczoraj nie chciała)
A jutro plany do Krasiejowa mamy ze znajomymi, jest ktoś chętny jeszcze?
 
dzięki daggy ;-)
kaske przelewasz na konto fundacji - na czarwono w opisie aukcji jest :-)

my z wyjazdow odpadamy bo auto to sie tylko na brudzie trzyma :-( wczoraj jakiś Niemiec w R wjechał :-( nasz golf ociosany z kazdej strony :-/
 
reklama
Rubi a fanty dla Franka to do ciebie podrzucic czy wysłac jego mamie? Ja narazie z tym jestem nie gotowa, cos juz mam, ale ciagle dobieram, mysle ze za 2 tyg juz bedzie komplet :)
 
Do góry