reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Arcobaleno :-) jak dzwonisz do Jabczyńskiej na Witosa to dzwon miedzy 12 a 14... jest jeszcze okulista na Rondzie - tam tez kolejki pewnie są... wiecej speców od malutkich oczek w Opolu nie ma :-(

Madzia :-) ja nie twierdze ze z rozrabianiem Moni jest cos nie tak...wiem ze to norma a tu spuszczam tylko ciśnienie :p
 
reklama
a mi sie podoba, że te nasze forumowe dzieci takie łobuziaki, życie nam urozmaicają, a ile radości tak na dobra sprawę tymi psotami nam dają:-D
ja to mówię o tym moim Dominiku, że taki łobuz i w ogóle, ale ile radości i śmiechu mamy z nim to jest bezcenne:-)
a moja synowa charakterek ma, to dobrze, Patryk nie będzie się nudził:-D
 
najszło mnie.... no normalnie mam genialny pomysl ;-)

Aga ;-) pakuje Monie - pojedzie z Wami na wczasy ;-) jak tacy przyzwyczajeni jestescie to roznicy nie poczujecie :-D

o ktorej ja podstawic z waliza??? :-D
 
:-) myślę że jakbym już całą chatę porządnie posprzątała to wzięłabym jaką hulajnogę i ruszyłabym w drogę :-)

z trafieniem nie byłoby problemu...jechałabym szlakiem największych zniszczen :-) :-D

a tak nawiasem mówiąc to... zabezpieczenie na drzwiach jednej szafki juz poległo... utrzymało się ok. 2 minut :-(
 
reklama
Do góry