reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

o telefonach to nic nie napisze,bo ja zawsze chciałam mieć fajny z wyglądu:-D No i żeby dzwonił,a i jeszcze odtwarzacz mi sie przydał a reszty nie uzywam.
Ale w sumie jak na Samsunga to chyba i tak nieźle ,ze już trzeci rok zyje i nie szwankuje (tfu tfu)
Daggy bepanthen i sudocrem -to moje dwa ulubione kremy do zadań specjalnych.
 
reklama
Kubus spi dzis od 11 godziny. 20 minut temu obudził sie, jak zwykle zaniosłam mu pic, popije po czym chwile zawsze jeszcze lezy i wstaje, a ten popił wziął sobie smoczek i śpi dalej :rofl2:
 
Amelkowa ojej :-( Co to tak dokładnie dla Aniulki oznacza?

Ja tez mam doła. Brat z bratową własciciela czyscili dzisiaj mu mieszkanie i graz, zabrali tez auto, skuter itd :szok: Boja się ze exzona na dniach zajedzie, ona juz wie ze on w szpitalu jest. Mowia, ze zaraz nas tu wszystkich z tego domu wyrzuci :szok: ... no niech spróbuje, pojde wtedy kiedy mam isc ... w kosciach czuje juz mega wojne :-(. Jego exzona go szczerze nienawidzi i z tego co słyszałam od ludzi o niej to dobra franca jest :baffled:. A on lezy, juz sam wstac nie umie, tlen dostaje bo ma problemy z oddychaniem i nic nie je tylko kroplówy leca ... oj cienko bardzo cienko :-(
 
Widzę Amelkowa że Ty też masz niewesoło. My wróciliśmy od neurologa, zauważył objaw zachodzącego słońca, zaczełam trochę o tym czytać i już mnie brzuch z nerwów boli :-(
 
Amelkowa mam nadzieję, że z Anusią będzie wszystko dobrze:-)
Arcobaleno tak jak mówi Amelkowa możecie jeszcze kogoś zapytać o diagnozę. A nie pamiętam, czy Nikoś miał robione USG przezciemieniowe?,
 
Arcobaleno, Amelkowa będzie dobrze!!! MUSI BYĆ! My w poniedziałek mamy kolejny sądny dzień...

a teraz trochę z innej beczki. mam pytanie dziewczyny. Chciałabym moim przyjaciółkom kupić jakieś fajne kubki (4 szt.) z jakimiś śmiesznymi napisami czy coś takiego. Znacie jakiś sklep w Opolu z takimi rzeczami? Fajnie by było, gdyby to było w jakims handlowcu, bo jutro mamy z Kubusiem wizytę w poradni a nie che z nim biegać po całym mieście.
 
reklama
Mam taki zamiar z tym neurologiem tym bardziej, że ostatnio zdecydowanie wykluczył wodogłowie a teraz znajduje jeden z jego objawów :-(
USG Nikoś miał robione i wyszło w porządku, nie wymagało kontroli no ale teraz poproszę pediatrę o ponowne skierowanie, zresztą mam wizytę u niego w przyszłym tygodniu to zobaczę co powie.
 
Do góry