reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

magiczne 3 miesiace :-):-):-):-)

moja corka spi juz dzis drugi raz a ja zrobilm tyle czego czasem przez tydzien nie dalam rady :tak::tak::tak: az chce sie zyc :-):tak:

jeszcze tylko smoczkowanie i spacerek :-) a wiosna to juz mnie nikt z powdorka do domu nie zapedzi :-) mam nadzieje ze corka juz wtedy tez bedzie milosniczka spacerkow ;-)
 
reklama
bry
trochę zimno ale na szczęście słoneczko świeci :-):-)
wysłałam męża na spacer z Karolką i psiurą i mam chwilkę spokoju.
Nie chce mi się dzisiaj zadnego obiadu gotować więc zrobię sobie dzień lenia a cooo mnie też się coś od życia należy hihihihi
Karolka już lepiej się czuje nawet ma ochotę na zabawę
A wczoraj pierwszy raz staneła w łózeczku sama na nóżki - kurcze ale byłam z niej dumna a onaaaa jaka zadowolona z siebie że hohoho tak się rozkręciła że stała tak z 5 min aż w końcu siadła na dupkę i spać nie chciała do 23 :szok::szok::szok: (a staneła o 19)
idę się walnąć do wyrka i zjem sobie kremówkę ooooo
trzymajcie się dziewczyny i buziaki dla maluszków :happy2:
 
Rubi, zdrówka dla Jasia i trzymam kciuki, żeby Monia nic nie podłapała :tak:
No i świetny fitness ma Monisia ;-)

Marcik, o taki konkurs:
Maluch na okładkę - zdjęcia, galerie, konkurs, nto

Byłam dzisiaj z ojcem i siostrą na cmentarzu... Dzikie tłumy, o zaparkowaniu auta można pomarzyć...I ani nawet pół policjanta w pobliżu :sorry2: Ciekawe co jutro się będzie działo :eek: Ale jutro idziemy piechotką :tak:

Miłego wieczorku, ja czekam na Mam talent, a później bedę chyba do spania się szykować... Wypadałoby chociaż raz położyć się o normalnej godzinie...;-)
 
:szok::szok: hello! dziewczyny, where are you???:szok::szok:

no to napisałam sobie posta... zanim się to orangowe cholerstwo załaduje to Ania dziesięć razy się zbudzi... Na cyca oczywiście, bo ona nic od dwóch dni nie robi tylko je... Nawet śpi mało... Skok rozwojowy czy co?:eek:
 
hej dziewcyzny - spodziewałam się że będa miała niezłe zaległości w czytaniu a tu proszę :-D:-D:-D wciąż ta sama stronka hihihihi
dziewczyny ale wieje normalnie nie da sie wyjść na spacer brrryyyyy

a poza tym to szukam jakieś pani do pomocy w odprowadzaniu karolki do żłobka i czasami pomocy w domku przy karolci max jakieś 2 h dziennie - jakbyście znały kogoś wolnego to plssss podzielcie się namiarami - będę wdzięczna

mała wykańcza mnie straaasznie, całe szczęście że już posżła spać ale normalnie wymiękam, jescze te zębiska wyłażą i wyjść nie mogą gggrrr przez to ciągle tylko słysze "noś mnie mamo noś" po swojemu oczywiście ale nie da sie tego nie zrozumieć :cool2:
no i tyle w skrócie u mnie :D
idę poleżeć w wyrku paaaa
 
Bry laski ;-)

Syna mi ktoś podmienił :szok:, nic nie je, nawet nie smakuje a juz łyzke odtrąca, jedzenie z blaciku wyrzuca :no:. Głodny jest przez co po nocach się budzi i mleko pije (jedyne co je). I tak juz 4 dzien :eek:. Siwieje juz :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, ja sie odzwyczaiłam, ze on w nocy wstaje, a tym bardziej je :szok:. Mam nadzieje, ze ten cyrk to przez zęby i szybko minie zanim mi jeszcze dziecko w anemie wpadnie :eek:

Co myslicie o tej całej epidemii grypy?:confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
bry :tak::tak::tak:

dzis wilki dzien - w koncu jedziemy sie zaszczepic :tak::tak::tak:

a jutro Monia jedzie "pogadac" z logopeda - najpierw jednak mama musi tam znow zadzwonic bo umowila sie na konkretny dzien i godzine ale nie wie...gdzie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

a wczoraj zdolniacha zablokowala sobie dostep do konta bankowego...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

zmykam bo sie komus drzemka znudzila :-):-):-)
 
reklama
Do góry