reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

natimove super dziekuje ci za odpowiedz :tak: ja dopiero lece rodzic na poczatku marca ale chcialam sie zorientowac pbo czytalam wlasnie ze ma porod rodzinny byc za free a znieczulenie za 300 zl ale to sie juz dowiem po nowym roku czy sie mienilo czy zostalo jak kiedys no i super ze sale do porodu sa pojedyncze nie wyobrazam sobie jakbym miala stekac z innymi paniami w jednej sali makabra jakas :tak: dzieki sliczne jeszcze raz...
 
reklama
ja zapewne tez sie bede darla na caly regulator :-D a moj maz biedny to ogluchnie :-p a w ogole ja bym chciaa pojsc do szkoly rodzenia od stycznia to bedzie 8 miesiac czy to nie za pozno ?? tzn poczatek 8 miecha...
 
wiesz ...nie wiem zabardzo ale jesli jeszcze chcesz to moze sie da,aczkolwiek powiem ci ze ta szkola rodzenia na nic sie nie zda...kobieta i tak sama od siebie wie co ma robic! glowa do gory...bo jesli bedziesz sie bala tak jak ja to tylko gorzej bedzie bolalo i dluzej bedzie trwalo.Gdybym byla tego pewna ze duzo zalezy od nastawienia to inaczej bym sie nastawila na porod!
 
Marcik płaszczyki rewelacja a te guziki z tyłu dodają takiej oryginalności :tak::tak: w sam raz dla takiej laseczki jak Ty :-):-) byłam w Zarze i te butki, o których pisałaś super no ale numery duże no i te ceny.........

Nati a jak Twoje maleństwo?? coś malutko piszesz o Michałku
 
Tato w szpitalu, kroplówki dostaje ... normalnie niespokojna jestem jak cholera :-(

Aniulka Zara cholersko droga jest :wściekła/y:, cóz zrobic jak to moj ulubiony dzieciecy sklep w tym miescie ;-). Ja ubieram Kubcia jak małego starego, a tu zawsze trafiaja w mój gust :tak: . Juz pół kolekcji jesien-zima ma w szafie:-p, reszta ciuchów to przewaznie przysłana z za oceanu lub przywieziona z ue przez TZ:tak: .
Kombinezonu w Tchibo nie mieli wiec TZ nie obczaił :-(
Robie jeszcze jedno podejscie, tak sie szczesliwie złozyło, ze dzis kumpela z niemcowni dzwoniła i przejdzie się jutro do jej Tchibo:-)

Mi w tym płaszczyku bardzo się podobaja te guziczki na plecach:tak:. Aniulka w nim to nawet taki koszmar z ulicy wiązów like mła powinien dobrze wyglądac;-). Jest ich kilka na licytacji, narazie tak popróbuje, jak sie wkurze klikne kup teraz:-D. Zawsze moge napisac do mojej chrzestnej, której nie lubie:-p, aby mi taki wysłała lub przywiozła jak bedzie w europie ( a jest co rusz), choc ja prosic sie nie lubie:cool2:. Ciekawa jestem poprostu jaka cene maja na niego sklepy i ile przepłace jak coś:wściekła/y: . Jutro popracuje nad TZ moze mi kupi za wychowywanie jego syna :-p i juz za zblizajace sie wielkimi krokami okregłe:wściekła/y: moje urodziny.

Miss poród rodziny jest free:tak:. Ja nic nie płaciłam:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
I tate zostawiają w szpitalu, na kompleksowe badania oby znalezli czemu tak mu się zrobiło:-( W dzien jak mu buzie paraliż puscił super mówił, teraz znowu troche "bełkocze":-(
Jutro Kubus zadebiutuje u dziadka w szpitalu "dla czubków";-)
 
Marcik wiesz co jak wchodziłam na aukcje na ten Twój płaszczyk to było 60 zł także cena luzik tylko nie wiadomo ile jeszcze podskoczy:tak::tak: zastanawiałabym się nad ceną wyjściową 19 zł?????????????? ale ten biały to rewelka no i jaki koszmar z ulicy wiązów Marcik no co Ty???? ach nie chcę krakać ale u Twojego taty to wygląda na wylew mój tato miał podobnie ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło jeśli tak można powiedzieć bo został już na rencie :tak: zdrówka zdrówka i zdrówka dla taty!!!!!!!!!!

ja za poród rodzinny w 2007 roku płaciłam tzn mój A płacił sto ileś ( chyba 150 )ale nawet nie pamiętam ile ale na pewno było płatne!!!!
 
Ostatnia edycja:
Aniulka nie podejrzewaja wylewu hymmm ... Twojemu tacie tez cała połowe łacznie z buzią sparalizowało? Tato tomografie głlowy miał zrobioną i nic czysto. Zobaczymy co ten rezonans pokaże, dobrze ze tak szybko mu go zrobia, bo normalnie 4 m-ce sie czeka:szok:

Ja za ten płaszczy i spokojnie 200zł moge dac :tak:, taniej victoria's secret i tak nigdzie nie dostane:-p. Podejrzewam, ze cenny polecą ponad 400zł tak jak na kup teraz są, a to duzo cholera no :wściekła/y:. Poobserwuje sobie temacik jakis czasi przyjme jakąś taktyke;-)
 
reklama
Aniu nie mam teraz glowy do pisania o milych rzeczach....bo naprawde zle sie czuje.Ale jesli chodzi o Michala to rosnie zdrowo i probuje siadac heh ale jeszcze jest za slaby...kochany jest taki :) Staram sie cieszyc i myslec pozytywnie ale te zle mysli mnie przerazaja...pozdrawiam!
 
Do góry