reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Hej Babeczki ;-)

Miss jak kiedyś też miałam takie badanie, ze względu na kołatanie serca, ale to w okresie dorastania, wyszło wszystko ok. I Tobie też tego życzę :tak::tak:

Kasia tak myślałam że urobiona jesteś po uszy ;-)Ale prędzej czy później wejdziesz w rytm, zobaczysz :tak::tak: Jak Ci się w ogóle w pracy podoba? Jakie dzieciaki?


Rubi i Monia pewnie w poniedziałek wrócą do domu :tak::tak: dzisiaj mi napisała że płucka już są osłuchowo czyste :tak::tak::tak:
 
reklama
Amelko dzieciaczki jak dzieciaczki, niektóre łapią wszystko od razu a inne sa straaaaaaasznie powolne i trzeba milion razy powtarzac,ale nie jest źle :-)gorzej u mnie z dobrym rozplanowaniem czasu,na nic nie mam czasu,nie mogę się jeszcze w tym wszytskim połapać,a nie wiem jak bede musiala pisac od padziernika scenariusze, to juz w ogole bede do tyłu:zawstydzona/y:cągle jestem zagoniona,wszystko na szybko wszytsko w pośpiechu,ohhh w co ja sie wplątałam :sorry:a tak fajnie siedziało się w domu:-)no ale juz dostałąm pierwszą wypłatę,więc to daje nowe światło na całą sytuację hihih:-)

Zastanawiam się gdzi ejutro jechać na wycieczke,zawsz eprzenaczamy nieziele na jakis wspóly wyjazd,jutro ma byc pogodnie i włąsni enie wiem jak to wykorzystac,a któaś z was się gdzies wybiera????
 
zobacyzmy co z tym moim serduchem... tak naprawde to zostawilabym serce w spokoju gdyby nie dzidzia bo lekarz mi kazal dokladne badania zrobic i zeby kardiolog mi dal pozwolenie na porod naturalny albo na cc jesli moje serducho wy nie chcialo wysilku takiego :tak:

ooo wycieczka... ja tez z checią bym pojechala gdzies ale za bardzo nie mam auta i nie mam pojecia gdzie bym pojechala :-) mama przed chwila dzwonila ze w gory z tatem pojechali na jeden dzien twierdze jakas zwiedzic o jakbym auto miala to z nimi bym pojechala o tak z m i z nimi bo taka sliczna pogoda dzisiaj :-)
 
Kasia ale te scenariusze to tylko raz w miesiącu będziesz musiała pisać - na hospitacje. Dasz radę ;-)

Miss oby z serduchem wszystko było dobrze...:tak::tak:

A ja wczoraj miałam mega kolkę nerkową, ale udało mi się ją jakoś przetrzymać pod prysznicem i termoforem... dzisiaj lepiej... I mam nadzieję że się nie powtórzy, bo z taką nie do wytrzymania to już raczej na urologię nie mam co jechać - odeślą mnie pewnie z tym na porodówkę...
 
Amelko ja od pazdziernika bede musiała pisac scenariusze codziennie,a Ty tak nie musiałas???????:szok::shocked2:
No u Ciebie to juz tuz tuz poród,ale jeszcze wytrzymaj troszkę,niech bedzie tak jak ma byc :-)oczywiscie wiem ze to nie od Ciebie zalezy,wazne abys Ty i Dzidzia byłyscie zdrowe.
 
hej dziewczyny wpadam na chwilkę bo już siedzę od 7 w pracy i wykorzystuję czas bez szefa hie hie hie
yłam u dr R w sobotę i dzidziolek zdrów termin wyznaczony na 31.03 a z usg na 01.04 więc sama nie wiem co z tym fantem zrobić czy marcówka czy kwietniówka :-D:-D:-D
wszystkim życzę zdrówka i buzialki dla dzidziolków

trzymajcie sie i miłego dnia :happy:
 
Kasia my miałyśmy pisać plany miesięczne i to też się nazywało scenariusze miesięczne, ale pisało się je pod koniec miesiąca na następny i to były takie w sumie zagadnienia do zrealizowania w kazdym dniu (dostałaś maila?)
A takie typowe szczegółowe scenariusze tylko raz na miesiąc - na zajęcia na które przychodziła opiekunka stażu. Raz w miesiącu też chodziłam na hospitacje do innych nauczycielek i musiałam mieć z nich sprawozdania - przebieg zajęć i wnioski własne... To tyle...


Anik super że wszystko w porządku :tak::tak: może z terminem wskoczysz w środek ;-);-);-):-D:-D
 
amelkowa ale fajnie porod tuz tuz !! :-) tez bym juz chciala w sumie to najpierw bym chciala poczuc jak dzidziolek sie rusza :tak: ale zaczynam ostatni tydzien 4 miecha wiec moze cos w koncu poczuje takiego ze bede wiedziec napewno ze to dzidzior :-) od dzisiaj jestem na l4 bo w pracy na nogach 8h nie daje juz rady bo wlasnie stopy mi zaczynaja puchnac jak wracam do domu i kolana i plecy zaczynaja bolec z reszta tak padam na twarz jakbym w kamieniolomach prcowala i nawet dyro mnie wygania na l4 :-D zeby czasem mi sie nic nie stalo bo u nas nie ma siedzacej roboty ...
 
Miss ja poczułam pierwsze ruchy jak byłam w 16tc (dokładnie 15t3d - w poniedziałek po południu):tak::tak::tak: to tak jak Ty teraz :tak::tak: Leżałam na łóżku i już przysypiałam i nagle poczułam jakby ktoś mnie od środka dwa razy musnął opuszkiem palca, zaraz oprzytomniałam i serce zaczęło mi niesamowicie walić :szok::szok: nie mogłam uwierzyć że to dzidziuś, bo przecież to tak wcześnie! Wmówiłam sobie że to nie to i zasnęłam. ALE wieczorem, dzwoniłam do koleżanki, znów położyłam się na plecach i nagle czuję to samo! I wtedy byłam już pewna że to dzidziuś :tak::tak::-D:-D
potem odczuwałam coś w rodzaju skrobania małej myszki, nigdy motylków ani bąbelków nie było... Aż zaczęły się prawdziwe kopniaczki :-D:-D:-D

dzisiaj mam wizytę u dra W, nawet nie wiedziałam że tak będę lubiła wizyty u ginekologa...:eek::szok::-D:-D:-D:-D
 
reklama
hehe mama nadziejeze u mnie to tez dzidzi i tez wieczorem jak leze to najczesciej czuje :-) czasem wydaje mis ie jkby ktos pedzelek do malowania wzial taki twardszy i mnie tak od srodka malowal :-D:-) w ogole pierwszy dzien na l4 a mi balkon od rana robia i ta wiertara czy mlotem sie tluka ze wlasnych mysli nie slysze zaraz chyba poje na spacer bo nie wytrzymam tutaj calego dnia w domu albo sie spakuje i pojade do rodzinnego domu :wściekła/y: makabra poprostu!!:no:

wizyt u gina nigdy nie lubilam a teraz sie doczekac kolejnej nie moge zeby dzidzia zobaczyc :-)
 
Do góry